Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Равносметка на 100 000, 7ма смяна на масла,филтри,съединител


PRR

Recommended Posts

Здравейте, не видях цена на гражданска,каско,данък мпс,технически преглед. За 5 години мисля, че само тези "задължителни" разходи надхвърлят 7 000 лв, а като се добавят към онези 6 000 мисля че цената на километър ще доближи 30ст.

Някой да си е водил статистика за "задължителните" разходи? ще е интересно да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не видях цена на гражданска,каско,данък мпс,технически преглед. За 5 години мисля, че само тези "задължителни" разходи надхвърлят 7 000 лв, а като се добавят към онези 6 000 мисля че цената на километър ще доближи 30ст.

Някой да си е водил статистика за "задължителните" разходи? ще е интересно да сподели.

 

А изобщо прочете ли писаното по-горе?

 

Цената на колата всеки може да си я сметне. По ценовата листа от времето на купуването беше 26190лв. Допълнителни екстри за към 1000лв. Това е. Който иска да си добавя и тези сметки. Но ако ще се добавят такива сметки то трябва и застраховки, ГО-та, пътни такси (особено тези извън България) и т.н. и т.н. да се добавят. За мен това вече е прекалено. Все пак фокуса е в/у консумативите/поддръжката на автомобила.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.