Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с таблото


Mithrandir

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Не можах да намеря подобна тема, за това откривам нова. Ситуацията с Октавия 1 е следната:

 

Миналата седмица в четвъртък вечерта като се прибирах от работа и изведнъж показателя на нивото на бензина падна на 0. Веднага спрях, изключих колата, запалих отново и всичко тръгна без проблем. На другия ден сутринта пак така изведнъж спряха ВСИЧКИ показатели (температура, гориво, обороти, скорост), но докато спра тръгнаха отново. Оставаше ми много малко до работата, за това не спрях, а докато стигна стрелките тръгваха и спираха през 4-5 секунди.

 

Помислих, че е нещо от бушона, проверих го, но е наред. Реших да изключа акомулатора, за да рестартна компютъра, след това запалих и всичко тръгна.........., но за 1 минута. В събота, след 60-ина километра каране без показатели, изведнъж проблемът изчезна без нищо да съм правил. След 3 дена каране без проблеми, вчера реших, че всичко е наред и проблемът е изчезнал така, както се е появил, но снощи отново започнаха старите глупости с включване и изключване.

 

Някой имал ли е подобен проблем? Ще съм благодарен на всякакви препоръки преди да закарам колата на "доктор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега! Явно ще се ходи при Наско, само трябва да намеря малко свободно време, което да е съчетано и с неговото, разбира се! smile027

 

П.П. Като видях препоръчаната тема и се сетих, че я четох като я постнаха, но не знам защо не я намерих като търсех . . . smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.