Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сигнал - заден ход


Recommended Posts

Привет , колеги .

Имам следното запитване : Искам да си сложа звуков сигнал на задната скорост (както е при голяма част от бус-овете и камионите) .

Един познат ми каза че ставало само с смяна на крушката за задна светлина.

Възможно ли е само с тази процедура да се постигне това "пиу-пиу-пиу" , когато включвам задна ? smile049

Надявам се въпроса да не е твърде елементарен... smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е елементарен въпросът ти. Елементарни са китайските крушки дето хем светят бяло, хем имат пищялки в тях. По спомен преди 2 год. си купих такава за около 7 лв. от магазин на "Авторай".

Успя около 3 дни да свети и 5 дни да вие. Не повторих! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, да, елементарен е.. Проблемът с тия крушки е мощността.. - То хубаво свирят ама не светят(по-малко ватове са). Хуавото е, че на повечето Шкоди задните фарове са 2, така, че може да се "жертва" единия.

Между другото имало и такива , които не бипкали, а свирели неква "ламбада".

smile091 smile091

егати кича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от София. На следващата среща на НИМ мога да ти подаря такава "пищялка". Взимаш плюс от задната и си готов. С размерите на зумерче е. Не е крушка, но ако те устройва - твое е. Гарантирам ти дълга работа. Звука е точно пю-пю-пю.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от София. На следващата среща на НИМ мога да ти подаря такава ....

 

Благодаря колега :) . С удоволствие бих се възползвал , само да превъзмогна първоначалното притеснение от "Първо идване на НИМ" (все още нямам сефте там smile001 ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я нема да се притесняваш smile001 - идвай смело - първото идване си е купон, ей кво се случи на мойто първо НИМ-че: :mrgreen:

 

Боянската среща

 

Един от колегите тогава даже яде RS-ки и после черпи по случая: :D

 

Васко тръгва резко

 

Васко финишира

 

Васко черпи за победата

 

Та, на 06.06.2010. от 14:00ч. дай Боже да е хубаво временцето, те чакаме на НИМ.

 

Поздрави. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам , най-много малко да се изчервя smile091

Ще се радвам да дойда и да се запознаем , въпреки че съм от скоро във форума . Стига да съм в София и да не вали сняг ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.