Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко снимки от ретро-парада на Спасов ден


Krankenstein

Recommended Posts

Този път от доста години насам като по чудо парада се размина без дъжд, та успях да понащтракам хубаво. Enjoy!

http://krankenstein.snimka.bg/automobil ... 502228.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Мите, страхотни снимки. :smt017 smile126 Борко Тандърболта и той е снимал, ма се ослушва. :mrgreen: Боре, дай и твойте фотоси, де. :D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от автомобилите ги видях по улиците в неделя.. обаче не знаех че има парад, иначе щях да дойда да поцъкам с език и аз :(

Много добри екземпляри се виждат :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, айде от мен да мине smile001

http://thunderbolt.snimka.bg/automobile ... 501569.all

 

 

ето клипче с купъра - победител, който имах честа да покарам след това:

 

кракенщайн, няма ли да качиш твоето клипче :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

018785015.jpg

 

тази 100 еска изглежда уникално, много ми хареса! кой е нейният собственик, за колата нещо може ли да кажете?

а и другите две 100 ески също може би са на запалени шкодаджии...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

тази 100 еска изглежда уникално, много ми хареса! кой е нейният собственик, за колата нещо може ли да кажете?

а и другите две 100 ески също може би са на запалени шкодаджии...?

Запознах се с младежа, колата е на 2980км и е седяла само в гараж. Няма нищо сменено по нея(само маслото бил сменил). Наистина уникална шкода, продава се, но каза цената :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кракенщайн, няма ли да качиш твоето клипче :lol:

Няма, аз съм скромен - нали съм скрития победител smile001 иначе всеки прави грешки когато кара на макс, дори и във Ф1 както знаеш ;)

 

Много добри снимки и модели =D> Даже видях, като моя кола, но друг цвят.

Каква бре, я се похвали стига се прави на загадъчен /може и на скайпа да ми кажеш ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кракенщайн, няма ли да качиш твоето клипче :lol:

Няма, аз съм скромен - нали съм скрития победител иначе всеки прави грешки когато кара на макс, дори и във Ф1 както знаеш ;)

 

Много добри снимки и модели =D> Даже видях, като моя кола, но друг цвят.

Каква бре, я се похвали стига се прави на загадъчен /може и на скайпа да ми кажеш ;) /

бетата \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.