Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предимство при 4 автомобила на нерегулирано кръстовище


Recommended Posts

Не работи анкетката колеги.. , този пост беше просто тест дали работи, но мисля че може да остане като гледам. ;)

 

Кой е с предимство при 4 автомобила пристигнали едновременно

1. Минава първия пристигнал

2. Минава този който гледа най-лошо останалите

3. Минава този с най-голямата кола.

4. Минава "маршрутката"

5. Минава дамата, на която цвета на бикините съвпада с цвета на тапицерията

6. Депутатския автомобил

7. ГоУфа, ако е РК, а от останалите коли няма аЛудита

8. Всички спират, хвърлят си един бой, после се качват, потегля първи този, който има най-малко счупени крака.

9. Минава този, който си е изкарал най-навън лакътя от прозореца.

10. Ако има кола с два различни по цвята калника и преден капак с трети цвят - тя е с предимство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъче анкетата (и разни други работи) ще заработят, когато форумът излезе от режим на тест драйв. Сега за сега имай търпение. Всичко това се прави от един човек, на неговата добра воля за да са доволни останалите. Нека оставим този човек (за когото само smile126 за усилията, ентусиазма и най-вече желанието) да си свърши работата. Тогава повярвай ми всички ще бъдем много по-доволни от резултата.

 

По темата - най-много ми харесва отг. 10 (справка-виж какво карам в подписа ми).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, радвам се че съм уцелил отговора

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички излизат от колите и почват да играят Белот и да лющят ракии, щото кога друг път ше се засекат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкопчават си дюкяните, почват да си ги мерят и победителят минава пръв smile004

А какво ще прави през това време дамата с бикините в цвят на тапицерията? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ще ги мери и понеже се предполага че на нея няма кво да и се мери ще и си измери тръбата на ауспуха (ако е сеат толедо 92--94 ще спечели).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нея примерно може да и се измери големината на двете въздушни възглавници, както и дали достатъчно добре предпазват лицето на шофьора при сблъсък :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ще ги мери и понеже се предполага че на нея няма кво да и се мери ще и си измери тръбата на ауспуха (ако е сеат толедо 92--94 ще спечели).

 

е тука направо ме разби хаххаххахаххахахаххахаххаха smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.