Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В какво състояние е проходът Петрохан?


The Freshmaker

Recommended Posts

Интересува ме какво е състоянието на Петрохан вмомента, понеже в сряда и четвъртък ми предстои отиване и връщане до Враца, а безкрайно силно ненавиждам участъка Ботевград-Мездра, и при възможност разнообразявам пътя поне в едната посока или през Петрхан, или по Искърското дефиле. Доскоро асфалтът по дефилето беше осеян с кошмарни дупки, но през Петрохан съм минавал за последно миналата есен. Ако някой колега е карал по този път по-скоро, нека сподели заслужава ли си да минавам оттам, мерси предварително.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме какво е състоянието на Петрохан вмомента, понеже в сряда и четвъртък ми предстои отиване и връщане до Враца, а безкрайно силно ненавиждам участъка Ботевград-Мездра, и при възможност разнообразявам пътя поне в едната посока или през Петрхан, или по Искърското дефиле. Доскоро асфалтът по дефилето беше осеян с кошмарни дупки, но през Петрохан съм минавал за последно миналата есен. Ако някой колега е карал по този път по-скоро, нека сподели заслужава ли си да минавам оттам, мерси предварително.

smile159

Vasilisa бързо да споделя, че в събота в ранни зори съм решил да се запътя към Видин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хич не е добро. [-X До с.Гинци е по-опасно,защото има няколко прави отсечки с доста дълбоки дупки,от другата страна е маалко по добре.

На кратко казано ,лек път и внимавайте,пътя е в лошо състояние. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Васко, за съжаление този отговор и очаквах... Ще си карам по най-омразната ми отсечка значи... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя пътувах до Долна Бела Речка,по дефилето е приличен пътя ,от Лакатник до Д.Б.речка също,пътувах спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе, да разбирам ли, че си заслужава да мина през Враца и от там да дърпам за Видин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе, да разбирам ли, че си заслужава да мина през Враца и от там да дърпам за Видин?

С тия джанти, и ако искаш да не си скъсаш нервите,да. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как я мислите ама току що показаха как горе вали сняг и то яко. smile048 smile048

 

http://bulphoto.com/events/20951/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как я мислите ама току що показаха как горе вали сняг и то яко. smile048 smile048

 

http://bulphoto.com/events/20951/

Изобщо не мисля,паля и тръгвам. :smt030 Нали съм със Шкода,влизам и в ада,щото знам че ще ме извади и от там. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло пътя до Видин и Лом през Витиня е много добър с две забележки:

- в самата Враца положението е мн зле, кара се бавно и внимателно.

- другия по-сериозен проблем е м/у Враца и Монтана, пътя е чудесен, но на едно мостче там положението е ужас, напречни трапове широки и дълбоки по 20 см. За 40км път, 2 метра дупки и то какви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.