Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Към коя от възрастовите групи принадлежите


Recommended Posts

  • Отговори 140
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    7

  • РусенскоВарено

    4

  • BlackPearl

    3

  • karst

    3

Най-много писали в темата

29 - наскоро навършени...

 

 

Браво , Жоро !!! :D

Щом тортата чак е Шкода , значи мечтата е голяма ...Дай Бог да си доволен ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33

http://www.lovechpress.info/index.php?o ... &Itemid=53

В годината когато съм се родил Москвича е бил сегашната О2 Фейслифт :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, аз съм третия на Христова възразст - 33г. Ама остана още малко да й се радвам, до септември.

 

1978г. - 32 навършени и в момента карам христовата.

Теб не те броя, защото няма как да караш нещо, което не си навършил. Сега я наближаваш, а ще я караш като духнеш следващите свещички :D Това твоето ми напомня на времето, когато все исках бързо да порастна. Ама сега не искам бързо да остарявам smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, стига бе.. какво остаряване, кви пет лева, като гласуват промените в пенсионната възраст - няма да има "право на остаряване", ще сме си вечно млади.

smile091 smile091 . А аз съм вече явно доста в "затихващата част" на "правилната графика" smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, аз съм третия на Христова възразст - 33г. Ама остана още малко да й се радвам, до септември.

 

1978г. - 32 навършени и в момента карам христовата.

Теб не те броя, защото няма как да караш нещо, което не си навършил. Сега я наближаваш, а ще я караш като духнеш следващите свещички :D Това твоето ми напомня на времето, когато все исках бързо да порастна. Ама сега не искам бързо да остарявам smile021

 

Браво аз се бях отчаял, че нямам набори smile027 , между другото и аз септември приключвам с христовата възраз.Както казва мойта жена аман smile175 от мъжки деви :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта жена па всеки ден се благодари на Бог, че и прати мъжка дева, хем твой набор. :mrgreen: Май требе да срещнем жените си, да обменят мнения и впечатления. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро приключих с христовата възраст и сега съм спокоен...

На 34 няма кой да ме разпне!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро започнах Христовата възраст - 33. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46, половината живот си отиде \:D/

Дай боже,още толкова,да си жив и здрав! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25.08.1981г. Не ме бива много в математиката. Мисля, че е някакво число между 16 и 29... :mrgreen:

 

p.s. Не си правете планове за почерпка. Обикновено на рождения си ден съм на места, където няма мобилни телефони, интернет и TV. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.