Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Към коя от възрастовите групи принадлежите


Recommended Posts

По пример на колегите от VW CLUB http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... 78&start=0, що да не видими и ние коя възраст преобладава във форума?

 

Повечето колеги се познаваме, ама друго е годинките, то и аз изглеждам на 28г., но съм на 40.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    7

  • РусенскоВарено

    4

  • karst

    3

  • bega4kata

    3

Най-много писали в темата

Само да не стане така всеки да пише на колко се чувства, че ще заприличаме на пуберфорум smile001

PS1: Аз съм на 38 почти

PS2: PS1 е да не дразним модовете smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу аз да съм доайена - ако е живот и здраве м. юли ша изпраскам 52-ри лазарник smile159

Edit: Е, не съм smile021 Да е жив и здрав доайена Шотик и набора Карст smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20г

\:D/

 

 

Ще го кажа така - "Еееее бре, набореее!!!"

 

Айде и аз 20. Беше лето 1990-то, на 28-ого марть...

 

Само не знам, защо всички мислят, че съм на поне 28 като ме видят... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27, ама в шестнайсетичната система ;)

smile091 smile091

ае смятайте,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Махнах всичко, което води до думата анкета. Пуснах анкета вчера, не е активна опцията за гласуване, съответно изтрих анкетата. Извинявам се на тези от вас, чийто постове се наложи да редактирам - nicolas, micyri, pesho_b, joeless, vasilisa. Форума е на изпитателен полигон, сменен е сървъра, все още се тестват нещата и затова екстрите като цяло продължават да бъдат в намален състав. Смятам че липсата на анкета в случая не е толкова притеснителна и моля всеки от вас да прояви малко разбиране и търпение. Не му е лесно на Админа, нека не го товарим допълнително с неща, които ще се върнат в първоначалния си вид, веднага щом се появи знак за постоянна сигурност на новото място.

 

Благодаря на всички ви.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.