Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със задните стъкла ОCТAVIA


ves

Recommended Posts

Здравейте колеги smile159 , някои знае ликакво е устройството на механизма движещ задните стъкла на ШКОДА октавиа 1.6 бензин, защото моите не работят: когато натискам копчетата за сваляне и вдигане на стъклата машинките въртят чува се шум от въженцата но прозорците не се движат. Аз така я и купих колата ! Отворих кората на вратата и видях че прозорците са завързани за ламарината и затова не се движат. Машинката върти но въжетата са скъсани. Искам да си ги оправя но се нуждая от Вашата помощ. Ако някой има схемата къде минава въжето къде има ролки за да го закача, колко водача има и как се хваща стъклото, къде са стопорите за да видя дали са здрави, моля да ми помогне. Или ако някой знае сайт където мога да го видя ще бъда благодарен. Аз съм технически грамотен и ми трябва малко помощ - схема и мисля че ще се справя. Очаквам Ви ! Приемам всякакви предложения - дори и кой може да ги оправи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги smile159 , някои знае ликакво е устройството на механизма движещ задните стъкла на ШКОДА октавиа 1.6 бензин, защото моите не работят: когато натискам копчетата за сваляне и вдигане на стъклата машинките въртят чува се шум от въженцата но прозорците не се движат. Аз така я и купих колата ! Отворих кората на вратата и видях че прозорците са завързани за ламарината и затова не се движат. Машинката върти но въжетата са скъсани. Искам да си ги оправя но се нуждая от Вашата помощ. Ако някой има схемата къде минава въжето къде има ролки за да го закача, колко водача има и как се хваща стъклото, къде са стопорите за да видя дали са здрави, моля да ми помогне. Или ако някой знае сайт където мога да го видя ще бъда благодарен. Аз съм технически грамотен и ми трябва малко помощ - схема и мисля че ще се справя. Очаквам Ви ! Приемам всякакви предложения - дори и кой може да ги оправи .

Ей, братле, тука са маниаци и щом си объркал името на колата (oCtavia се пише) не очаквай да ти отговорят ;)

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги smile159 , някои знае ликакво е устройството на механизма движещ задните стъкла на ШКОДА октавиа 1.6 бензин, защото моите не работят: когато натискам копчетата за сваляне и вдигане на стъклата машинките въртят чува се шум от въженцата но прозорците не се движат. Аз така я и купих колата ! Отворих кората на вратата и видях че прозорците са завързани за ламарината и затова не се движат. Машинката върти но въжетата са скъсани. Искам да си ги оправя но се нуждая от Вашата помощ. Ако някой има схемата къде минава въжето къде има ролки за да го закача, колко водача има и как се хваща стъклото, къде са стопорите за да видя дали са здрави, моля да ми помогне. Или ако някой знае сайт където мога да го видя ще бъда благодарен. Аз съм технически грамотен и ми трябва малко помощ - схема и мисля че ще се справя. Очаквам Ви ! Приемам всякакви предложения - дори и кой може да ги оправи .

Ей, братле, тука са маниаци и щом си объркал името на колата (oCtavia се пише) не очаквай да ти отговорят ;)

smile159

 

 

 

Извинявам се за грешката но синът ми така го е написал , аз от него не мога да седна на компа. Виж след няколко години и колата си няма да мога да взема от него. Извинявам се за грешката от негово име и ще го накажа ! Но моля ВИ все пак сме колеги и ми помогнете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тормози детето за нищо. Няма да те изядем за едно "k". Може и да сме маниаци, ама поне се опитваме да помогнем :lol: а не да подхвърляме забележки ей така - за спама... Виж това, дано ти помогне.

viewtopic.php?f=46&t=18435

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

Трябват ти размерите на старите жила, с точност до няколко милиметра. Ако са там, макар и надъвкани ги измери, вземи си нови и им направи стопори. В другата тема, която ти е пуснал Боби Доктора съм писал в общи линии тънките неща. Проблем ще са ти водачите, но ги има вече на доста места. Брата взема за приятел от магазин в София на Симеоновско шосе някъде. Мисля, че ги има и в Казанлък при колегата rgc. Може да му пишеш лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.