Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с тоците на Felicia 1.3MPi


momcho2000

Recommended Posts

Колеги, тия няколко дена тая шкода ме побърка, изникнаха няколко проблема за два три дни!!! Първо онзи ден започна като дам на контакт и тръгна да въртя да пали ми се заключват вратите (централното се задейства) незнам кво стана ама за сега това се оправи само, в момента си е ок. Второ, от днес контактния ключ като го завъртя дава само контакт не може да завърти стартера, нещо е заял!!! И трето преди няколко месеца започна да прецъква някакво реле и да ми премигват фаровете, закарах я на майстор (жичкаджия) сле 2-3 часа отидох и си я взех дадох му 20лв. каза че всичко е ОК. ама преди малко като се прибирах започна пак да прицъква същото реле и да мигат фаровете, цъкаше известно време и после спря да цъка но с спирането на цъкането спряха и фаровете и чистачките моторчето на парното също не върти, моля ако някой се е сблъскал с някой от тези проблеми да сподели че направо залудех вече!!! На снимката е въпросното проблемно реле (това сивото дето пише 18 на него) Колата е SKODA FELICIA 1.3MPi 2000 година

post-5232-138453218439_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това реле пуска консуматорите , които работят през контакт , но мисля , че ако спре да работи трябва да угасне и мотора ... пробва да му извиеш крата леко навътре ако не спре да цъка ще трябва да купиш ново реле .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги проблема е отстранен, ходих при тия дето я правиха предишния път, те погледнаха и се оказа че като съм си пуснал кабелите за бутона за палене дето съм ги монтирал, не е трябвало да вадя кабела от бобината на стартера, а да вържа този кабел от бутона за него, сега са вързани и всичко е ок (фарове чистачки вентилатор). smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.