Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам си подарък от Чехия


Боби Доктора

Recommended Posts

Много са яки! Сега следва и колело "Шкода" да получиш :smt032. (За колело са ръкавичките, нали? :-k )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За други подаръци, тунинг-мунинг, доставка (без монтаж), чарколяк-марколяк и всЕкакъв пазар от Чешко се обръщайте на адрес:

 

 

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За други подаръци, тунинг-мунинг, доставка (без монтаж), чарколяк-марколяк и всЕкакъв пазар от Чешко се обръщайте на адрес:

 

 

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6113

 

Както и за приготвянето на някои вкусни десерти.....! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох , да се успокоя че не карам само аз с подобни ръкавици :) ( е не са маркови , ама все от някъде се започва)

Супер са ... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох , да се успокоя че не карам само аз с подобни ръкавици :) ( е не са маркови , ама все от някъде се започва)

Супер са ... smile159

Е кой друг кара бре,той Боби само ги показва. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох , да се успокоя че не карам само аз с подобни ръкавици :) ( е не са маркови , ама все от някъде се започва)

Супер са ... smile159

Е кой друг кара бре,той Боби само ги показва. smile049

 

Да бе - ще си ги пазя сигурно за следващата кола smile091 За какво ми е нещо, ако няма да го ползвам... За доказателство - днес ще ги бухна в пералнята (че след три дни каране станаха на г*з). Ейййй... много кир по тоя волан бе...

download/file.php?mode=view&id=19334

Тоя е на Пепи, но и моят не изглежда по-добре smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Да бе - ще си ги пазя сигурно за следващата кола smile091 За какво ми е нещо, ако няма да го ползвам...

Абе, Докторе, нещо не ми се връзва. С оглед на цитата, волана за къде го пазиш? Може би ако си купиш Опел, да си го сложиш него с емблемата ли? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе - ще си ги пазя сигурно за следващата кола smile091 За какво ми е нещо, ако няма да го ползвам...

Абе, Докторе, нещо не ми се връзва. С оглед на цитата, волана за къде го пазиш? Може би ако си купиш Опел, да си го сложиш него с емблемата ли? smile004

 

Кой за какво си мисли... Не волана, бе Юли... smile091 Ръцете си пазя от изпотяване!!! Тях не мога да ги сменям smile091 А освен така ми е по-удобно smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не ме разбра бре - имам предвид калъфа на волана :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.