Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предно стъкло на О2 2008г. - ПРОБЛЕМ


dude_BG

Recommended Posts

Чистачките ги мия редовно и винаги гледам да няма шит върху стъклото преди да ги пусна. Това предотвратява надраскването, но не и цъковете от хвърчащи камъчета при движение. Явно ще си променям начина на каране и ще поддържам още по-голяма дистанция.

 

Иначе от Събота съм с ново джамче - Guardian, испанско. Тия АЙЛЯЦИ в Кобра - Пловдив са ми сменили оригиналното с китайско първия път, въпреки, че изрично им се каза да е най-скъпото и най-доброто, което имат. Цена на китайското с ДДС и поставяне - около 170 лв, испанското - 400 лв. Най-хубавото е, че Алианц черпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели впечатления как се държи испанското стъкло след някой друг месец, че и аз мисля за ново за следващата пролет smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за сега съм много доволен! Китайското беше много къдраво и като погледнех малко встрани и виждах все едно през ония кривите огледала. Ще видим колко е износоустойчиво испанското и ще информирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.