Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет СПЕШНО!!!


Bmw_Power

Recommended Posts

Значи имам следния "проблем".От няколко месеца в съседния вход на блока в който живея дойде един (извинявам се за израза,никой да не се обижда) НАГЪЛ СЕЛЯНИН който най-нахално си загради места за 5-6 коли и сложи едни въжета които връзва с катинар всеки път щом излезе а ключ има само той.Не знам с какво се занимава но на всичките места които загради само за себе си има само негови коли,естествено регистрациите на почти всички са СО (софия окръг).В следствие на тази изключително селска и нагла постъпка за другите от блока (включително и за МЕН) просто НЯМА места,особено ако се прибереш от работа по късно вечерта.Случва се да спирам пред чужди блокове и ЗАЩО,заради някакъв нахалник дошъл от незнам си къде...

Аз живея в този блок от почти 19 години а той от няма и 3 месеца. ](*,)

И така,въпросните въжета които беше сложил онзи ден видях че ги няма,до колкото разбрах някой друг недоволен като мен ги е отрязал.Викам си край вече ще има места и сега се прибирам и човека най-нахално си монтира нови "огради".

Преди поне имаше коли там,сега е останал само с 2 и по цял ден е заградено и на място за 5-6-7 коли стоят само 2......НЯМАМ ДУМИ!!!

Та въпросът ми е към кой трябва да се обърна да дойде и да разреши проблема защото това според мен е НЕЗАКОННО,никой няма право да си загражда място пред блоковете само за неговата кола!!!

Дайте съвет към кой да се обърна,някакви телефони на Столична Община може би,не знам !?

Просто съм бесен от тоя индивид!! :smt0344 :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Столичен инспекторат - http://inspectorat-so.org/ Мисля, че те се занимават с подобни неща. Ама не очаквай чудеса, поне не бързо smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двукомпонентно лепило в ключалките smile091

 

 

но не е нужно да му падаш на нивото, пробва ли да говориш със съответното лице по случая ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двукомпонентно лепило в ключалките smile091

 

 

но не е нужно да му падаш на нивото, пробва ли да говориш със съответното лице по случая ?

Естествено,попитах го един път мисли ли че това което прави е редно и той каза махай ми се от главата бе кой си ти че ще ми казваш.Просто нямаше смисъл да му отговарям защото ако бях излезнал от колата щях да го смажа тоя нещасник.

 

BlackPearl какво искаш да кажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо,близо колега neich.

 

Питай esto, той ще те посъветва. След 2,3 номера.....направо сам ще се изнесе и ще си вземе импровизираните колчета и синджирчета с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терминатор за боя - струва 7 лева кутията, изливаш по кутия на кола - да го видим после. Картоф в аспуха, ма навътре да е натъпкан, надробен хляб по колата, като почнат да кълват гълъбите, наеш ли на кво ще му стане боята. Вадиш колчетата и му дупчиш радиаторите на талигите с тях, и така ги оставяш да стоят. Което си избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо,близо колега neich.

 

Питай esto, той ще те посъветва. След 2,3 номера.....направо сам ще се изнесе и ще си вземе импровизираните колчета и синджирчета с него!

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че колко мъже сте в блока ??

Чисто и просто махайте всеки ден въжетата (на пърчета по 20 см. с ножицата) а ако нещо ви рече просто го набиите. Те такива индивиди с добро няма да разберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам включване от колегата esto. :D

Днес ще звънна в Столичен Инспекторат да видим какво ще ми кажат,ако не помогне почвам с номерата,доста идеи ми дадохте ще го съсипя тоя изрод. smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С монтажна пяна му минаваш всички врати и капаци по фугите. После няма отваряне. Също това с гълъбите не е лоша идея, а също отиваш в някоя железария и има едно Body смивка и с него заливаш колата. Боята и тенекията започват да кипят, а пластмасовите детайли се топят и капят по земята. Един приятел го приложи и ти казвам, че действа зверски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно......

Само не теб ли пречи или на всички съседи?

Препоръчвам да се съберете, и да поговорите с "човека" .... благо и кротко.

Ако обаче разговорът не подейства.....тогава има разни тактики, описани в предните постове. Те обаче те правят закононарушител, което формални не е добре.....а и както казва един приятел, "Простакът има една тактика.....сваля те до своето ниво, и там да те бие с опит".

Както и да е....

Аз ти препоръчвам да си купиш и ти катинар, и да заключиш и ти загражденията, които той е направил. Същото да направят и съседите. със сигурно ще е интересно. :):):):)

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно......

Само не теб ли пречи или на всички съседи?

Препоръчвам да се съберете, и да поговорите с "човека" .... благо и кротко.

Ако обаче разговорът не подейства.....тогава има разни тактики, описани в предните постове. Те обаче те правят закононарушител, което формални не е добре.....а и както казва един приятел, "Простакът има една тактика.....сваля те до своето ниво, и там да те бие с опит".

Както и да е....

Аз ти препоръчвам да си купиш и ти катинар, и да заключиш и ти загражденията, които той е направил. Същото да направят и съседите. със сигурно ще е интересно. :):):):)

Успех.

Щом някой му беше отрязал въжетата явно не пречи само на мен,пробвали сме да говорим,просто НЕ СТАВА тоя човек е толкова прост че просто нямам думи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може с неколцина съседи да го затворите с вашите коли така, че да не може да влиза и излиза.....

просто "съсипването" на колиет му е проблем на застаховка .....завежда щета и толкова.........може да не го трогне, а вас да изложи на риск.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не са ли изложени на риск, при това на далеч по-голям, автомобилите, които биха го затапили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да има ефект,човек трябва да се направи на два пъти по-голям тъпак или на изрод от въпросния тарикат.

 

п.п.мога да ти дам следната идейка:вземаш малко царска вода,напояваш една гъба и му намазваш всички стъкла smile091 /ако не знаеш, така се матират стъкла/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му и за фолиото :)

 

По-малко наказуемо е :)

 

 

отиди и си купи фолио за бандерол и лепиш където свариш,не се разлепва,а се чупи или чопли,5 на 5см се чопли 5мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му и за фолиото :)

 

По-малко наказуемо е :)

 

 

отиди и си купи фолио за бандерол

 

Откъде? :mrgreen: Искам и аз да си купя, по сходни причини smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му и за фолиото :)

 

По-малко наказуемо е :)

 

 

отиди и си купи фолио за бандерол и лепиш където свариш,не се разлепва,а се чупи или чопли,5 на 5см се чопли 5мин.

кажи му за полеритана в питата на радиатора :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За отвън не знам,но попаднеш ли вътре в колите му са ти необходими една спринцовка и няколко добре разбити кокоши яйчица smile048 ...........следва впръскване в седалките,обилно и дълбоко............и след 10-15 дена,а в тази жега може и по-скоро..........е,няма такава воня човек,нема и отмирисване smile035 ........проверено е преди доста години,работи!!!! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих поговорил с него за всеки случай, ако не възприеме или почне да се прави на бабаит-жалба и в полицията и в инспектората, да го викат smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не са ли изложени на риск, при това на далеч по-голям, автомобилите, които биха го затапили?

Да. Определено...ще са изложени на риск, но:

1. Престъпващият закона е "виновната" страна

2. С чист съвест може да обясните на засрахователя, кой е възможният извършител

а вижте и другия ми пост....

.поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.