Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашен оптичен тунинг за резачките vRS, направо от завода


РусенскоВарено

Recommended Posts

Ни съм, :mrgreen: бре Аньо, аз имам 5-6 теми тука, ти обачеееееееее....... smile048

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам, че пак някой ще ме изпревари :mrgreen:

 

Dude, тези първите две можеше да ги спестиш smile117

 

Малко отвратителни джанти - или да се изразя така - много грозен цвят... бих я боцнал с черни същитИ или много тъмно синички или металик... Но тоя зелен цвят smile175 С абсолютно нищо не се връзват, фабиана има зелен покрив, там по-може...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Улучили са гумите. Вредштайн Ултрак Сесанта :) Многооооо добри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shaft, жените ги пускам за да може човек да добие представа за целият "щанд" на Skoda на Wörtersee 2010 ;) Иначе цветът на джантите са го вързали както с тавана, така и с интериора. :mrgreen:

post-1063-138453217458_thumb.jpg

post-1063-138453217462_thumb.jpg

post-1063-138453217465_thumb.jpg

post-1063-138453217466_thumb.jpg

post-1063-138453217468_thumb.jpg

post-1063-138453217471_thumb.jpg

post-1063-138453217473_thumb.jpg

post-1063-138453217476_thumb.jpg

post-1063-138453217479_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно джантите мен ме изкъртват! Комбинацията на цветове на пръв поглед е странна, но те кара да се загледаш и да се замислиш......... и по едно време си казваш - "Е*АСИ яката кола!". Пък за интериора няма да говорим - мале малеееееЙ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно джантите мен ме изкъртват! Комбинацията на цветове на пръв поглед е странна, но те кара да се загледаш и да се замислиш......... и по едно време си казваш - "Е*АСИ яката кола!". Пък за интериора няма да говорим - мале малеееееЙ!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивият цвят много ме радва, обаче от циганско зеленото по тавана, колелетата и канапетата направо ми се smile048 добре, че не са розови все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колегата shaft smile159 ;) , защо не му харесват първите две снимки :-k ?Специанло за мен, както те така и, следващите ми радват окото и душата. smile168 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен втората снимка не ми харесва, щото каката е като амфора в гъзягата и е заформила е*аси якия кемълтоу, иначе първата кака радва окуляра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен втората снимка не ми харесва, щото каката е като амфора в гъзягата и е заформила е*аси якия кемълтоу, иначе първата кака радва окуляра!

ами че тя на първата снимка каката е по дебела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооооооооох, Котьо !!! Само тия пълничките да бягат от там, брже :mrgreen: Много са маняшки колите, особено Октавиата ме побърква... Джантите са яки така да им се порадваш, после :arrow: черни и заспива \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми няма ги - нали ви дразнеха, айде сега да видим за какво ще мрънкате. smile001 Браво, Аньо !!! :smt017 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не направят някоя стрийт версия с рали раздувките, както навремето Делта Интеграле?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.