Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СПЕШНО: проверка на турбо в София


kyonchev

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

 

На път съм да се сдобия с ново животинче (поне за мен) - Октавия ІІ, 2.0 TDI. Колата е 2006 година и днес като я изпробвах турбинката ми се струва, че започва да свири леко (и при ниски обороти). Тези дни изпробвах няколко такива и тази е първата, която се чува леко виене от турбото. Искам да проверя тая работа преди да я взема, но не мога да го направя в Еуратек (тъй като взимам колата от там).

 

Дайте идея къде да я закарам за една диагностика на Т.

 

Надявам се, че ще се намерят добри хора да отговорят веднага :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички турбини започват да се чуват към 20 000 км. Колкото повече караш - повече се чуват . Нормално е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, турбо сервизите искат да им занесеш турбината свалена и тогава да я прегледат. Това не значи обаче, че всичко ще е ОК дори и така да направиш, тъй като понякога има проблеми не в самата турбина, а някъде по веригата така да се каже - клапани, вакуми, датчици...

Срещу бензиностаниця Шел на Околвръстното при бул. България има сервиз - Real Turbo. Има един и на Илианско шосе - до ТЕЦ София. За съжаление не мога да дам никакви отзиви за тях лично, но приятели имам, които са с добри впечатления, относно ремонта на турбините.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, турбо сервизите искат да им занесеш турбината свалена и тогава да я прегледат. Това не значи обаче, че всичко ще е ОК дори и така да направиш, тъй като понякога има проблеми не в самата турбина, а някъде по веригата така да се каже - клапани, вакуми, датчици...

Срещу бензиностаниця Шел на Околвръстното при бул. България има сервиз - Real Turbo. Има един и на Илианско шосе - до ТЕЦ София. За съжаление не мога да дам никакви отзиви за тях лично, но приятели имам, които са с добри впечатления, относно ремонта на турбините.

Успех!

 

Благодаря! отказах се от таз каляска. Доста бъдещи ремонти се натрупаха по нея след прегледа, без да се отразява в цената.. :(

next :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.