Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коментарите за събора,нека да започнат сега!


Recommended Posts

Аз съжалявам само, че не присъствах на бирения контест. Имам едно предложение за догодина-бирапонг...дано да има навити. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    7

  • bega4kata

    6

  • Mishelle

    5

  • votolom

    4

Най-много писали в темата

Саше, прави си за повечето неща.

 

Нека аз да се изкажа като ДиДжей (псевдо,разбира се).

 

Аз харесвам бърза диско и ретро музика. Но факт е, че най-голяма забава и купон става на чалгата. Валдо какви танци и движения вкара. Биреното шампионче как се льоскаше :) , просто не е истина.

Миналата година пускам ретро- 2,3 човека на сцената. Удри хора и чагла и сцената пълна :)

 

За мен КАРАОКЕТО е страхотен вариант. Не казвам,че съм антипривърженик на живата музика и групите, но да е по умерено.

 

Определено трябва да се мисли доста за 2011 .

А за шатрите- въпрос до хората. Не можем да ги задължим на сила да са П. Едните искали до колите..... на 2-3 колеги казах, дайте мръднете си колите при осталите. Беги сега, не ме занимавай, аз съм тука до палатката, няма да се разкарвам я..........

 

Всяка година искаме да сме на "ЕДНА МАСА", но София са си под дърветата, Бургас пред тях и до пътеката, Варна по-нагоре, Пловдив от другата страна на пътеката...

 

Няма лошо. На събор 2011 се надявам да сме още по-надъхани, още повече и още по-добри!

 

(и на WERZ най-накрая да му тръгне талигата smile168 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

(и на WERZ най-накрая да му тръгне талигата smile168 )

 

Ися,

 

Че тя след това бутане не тръгна ли бре?

post-203-138453216802_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

(и на WERZ най-накрая да му тръгне талигата smile168 )

 

Ися,

 

Че тя след това бутане не тръгна ли бре?

Стига сте го "яли' тоя werz,догодина ще си измисли оправдание и няма да дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, догодина ще добави някой друг кон под капака, ще стане 260+ и ще иска да ни се подиграва той на нас.

Важното е шоу да става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хубаво ядете Владо (Werz), радвам се, че той носи на майтап, ама да видим ся Исята дали носи, защото и за него могат доста анекдоти да се съчинят. Ися, на място тоз' твой мотор като комбайнче звучи бре :lol:

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Всяка година искаме да сме на "ЕДНА МАСА", но София са си под дърветата...

Когато София започна да разпъва шатрите, имаше една две хаотично разположени шатри из поляната. След като опънахме шатрите, наредихме масите и седнахме, от една две хаотично разположени шатри, Варна и компания направиха две стройни редички под формата на Г. Един от Варна не сподели плана за подреждането и на мен лично, като видях как си наредихте шатрите ми стана много обидно. Така че критиките не към София, а на другаде ги насочи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека аз да се изкажа като ДиДжей (псевдо,разбира се).

 

Аз харесвам бърза диско и ретро музика. Но факт е, че най-голяма забава и купон става на чалгата. Валдо какви танци и движения вкара. Биреното шампионче как се льоскаше :) , просто не е истина.

Миналата година пускам ретро- 2,3 човека на сцената. Удри хора и чагла и сцената пълна :)

Като си от моята партия,какви бяха тези чалги ( 6 6,аз съм дървар.. )Верно че като се напием на всичко се радваме,но поне да беше пуснал Ивана :D.А до Валдес ,аз се изумих smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам, не съм бил нито на този нито на предния събор... обаче няяяяякакси мнооооого ми напомнят тазгодишните коментари за миналогодишните ... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хубаво ядете Владо (Werz), радвам се, че той носи на майтап, ама да видим ся Исята дали носи, защото и за него могат доста анекдоти да се съчинят. Ися, на място тоз' твой мотор като комбайнче звучи бре :lol:

smile027

 

Еми, Юли, Нали знаеш- добруджанче съм. Ама много и е малък добивът на декар!

 

Нали все от някъде трябва да се вадят пари. Лятото на още няколко места бачкам.

Колата като бачка комбайнерски плаша враните и гаргите. Сега обаче Тони като я настрои да не пуши....., а преди бачках и към ДВСКато- избивах комарите с пушек. Малко имах проблеми с Екоравновесие,ама няма лошо!

 

Виж , даде ми идея! Следващия път за WERZ: Комбайнеро интелигенция!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и да го ядем и да не го ядем Werz си беше в топ 3! Факт. Да дали е първи, втори или трети няма как да знаем с това замерване. Живот и здраве догодина една измервателна апаратурка и тогава ще видим точно кой колко.

 

Иначе - Майтап да става. Нали най-важното е да има настроение smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То,добре ,че Werz и Жоро дойдоха,че да стане интересно! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То,добре ,че Werz и Жоро дойдоха,че да стане интересно! smile117

 

Е ти какво казаааа.... Добре, че и те дойдоха, че да стане още по-интересно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, Юли, Нали знаеш- добруджанче съм. Ама много и е малък добивът на декар!

 

Нали все от някъде трябва да се вадят пари. Лятото на още няколко места бачкам.

Колата като бачка комбайнерски плаша враните и гаргите. Сега обаче Тони като я настрои да не пуши....., а преди бачках и към ДВСКато- избивах комарите с пушек. Малко имах проблеми с Екоравновесие,ама няма лошо!

 

Виж , даде ми идея! Следващия път за WERZ: Комбайнеро интелигенция!!!

Eee, Ися, на този отговор се смях с глас smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.