Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коментарите за събора,нека да започнат сега!


Recommended Posts

при софиянци- хората искаха да си ходят, не им се слуша-ИСКАТ ЧАЛГА.

 

Е това показва, че мнооого съм изостанал, явно нещата са се променили много в клуба. Аз не познавам и досега нито един "слушащ" чалга от "софиянци"-те/

Иначе, радвам се че сте си изкарали добре и вече е като традиция. И едно голямо мерси на организаторите би трябвало да има, поне каквото прегледах от снимките! Аз почти да дойда този път, но така се получи, че пак надделяха други неща, пък и вече нямам Шкода в движение. Спомням си в началото имаше идеи събора да се мести всяка година, да обикаляме различни точки на страната. При толкова много участници обаче мисля, че там си му е добре мястото - в центъра на Бг. По отношение на награди, купи и т.н., хубаво е да се отдели внимание на по старите модели(все пак Шкода не е от вчера автомобилостроител), защото точно те правят впечатление, останалото е на 90% VAG. От друга страна - едва ли някой ентусиаст хванал се да реставрира може да бъде "стимулиран" от някакво си състезание, така че.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    7

  • bega4kata

    6

  • Mishelle

    5

  • votolom

    4

Най-много писали в темата

... ми изчезна едно одеало

 

Ако е едно бяло и червено - стои си кротко в багажника ми. Не зная как е попаднало там... Питах, питах наляво-надясно, ама никой не се обади... Та - реших да го прибера грижливо, докато не се появи "тук във форума". Даже сме го изпрали. Хайде - ще имаш да черпиш на някое OMV smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,

 

Хубаво е че има и хора които не само хвалят, но и критикуват. Това е важно за прогреса и по-добрата организация за следващата година.

 

...

Какафонията свърши,след като някой колега не е издържал и ми сряза кабела на макарата (удължител-50м) с която пускам ток от манастира. Елегантно е оголил леко кабелите и е срязал 0лата- знаел е какво прави.

...

Просто не ми се коментира. Нека кажем, че е просто дебилско!

 

По въпроса с музиката ще добавя още една забележка. Когато в 1:30 дойде Игуменката отношението към нея беше, меко казано, грозно! За щастие имаше и разумни хора (например Дончо) и не се стигна до по-грозни сцени. В крайна сметка възпитанието се получава първите 7 години ...

 

...

На втория ден- МЕЖДЕНЕ. Пак уж много помагачи- аз ,Ивака и братята (Сашо и Тошо). После някой колеги ще кажат,ама замервания, ама тръгвания- да сте помогнали.

 

Верц и Жоро искат да се пускат с мене, аз чакам докрая, понеже няма кой да замерва. И след като си запалих колата- вече нямаше замерване!

...

Ами в края се опитах да се включа. Уви - не се появи никой който да ви даде старта и съответно замерването което направих беше далеч от реалното (от 300-400 метра няма как да видя кога тръгвате!). От друга страна и самия аз съм потърпевш от същото това замерване защото от две гонки нямам засечено време. Ами голяма работа. Догодина пак smile027 При добро развитие на нещата може пък да имаме и по-професионално замерване :)

 

Относно организацията дължа извинения на двама души:

1) maxrpm: Саше, sorry брат, не спазих уговорката! Виноват.

2) Миро (Hashek): Изпуснах те за 2 мин при тръгването от манастира и пристигнах с огромно закъснение на пистата за да помагам.

 

В заключение: Едно голямо smile126 на всички участвали в организирането на събора. Имена няма нужда да пиша - всички ги знаят.

 

Момчета БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Единствените корекции бяха,че Миро ,Искрен и аз се отказахме от някои награди,за да получат и други хора.Искрен се отказа от купа за топ автомобил,аз се отказах за тунинг,Миро за интериор...

 

Топ интериор:

 

1място: Иван Василев

2място: Калоян Василев

3място: Георги (Валдо) -излезе ми фамилията от главата.

 

Топ Автомобил:

 

1място: Самуил Копринков - Гюнтер

2място: Кристиян (бялата октавия Аделла)

3място: Мирослав Славов -Квета

 

...

 

Тунинг

1място- Искрен Иванов

2място- Димитър Ников

3място- Ники Любомиров

...

 

Сами, аз също като Исята мисля, че не е редно ако някой се отказал от заслужена според гласуването купа с цел и друг да получи награда, това да се огласява. Хубаво е за жеста, прави ви чест, но пък спечелилия така ще научи, че наградата му е един вид "подарък", а не заслужена, от което пък се губи кефа и удовлетворението. Понеже забавлявах малкия, нямам точен спомен кой е взел призовите места за тунинг и топ автомобил, но ако съдя по списъка, публикуван от Исята излиза, че той се е отказал от топ автомобила, което ти си спечелил, а пък той печели тунинга заради твоето отказване. Един вид - и двамата печелите, просто сте си разменили категориите... :) В случая не виждам, кои са "другите хора", освен отстъпката на Миро за Иван Василев (предполагам брата на Коко).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Джо, възможно е да е така, те ще си кажат най-добре. Просто ми стана любопитно като се зачетох в списъка на Исята. Иначе има логика в думите ти, не се замислих в тази насока и може да съм сбъркал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път съм на събора.

Запознах се с много прекрасни хора!

ЕВАЛА на организаторите и на всички, които не пожалиха труд и време, за да го има Соколски 2010г! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Единствените корекции бяха,че Миро ,Искрен и аз се отказахме от някои награди,за да получат и други хора.Искрен се отказа от купа за топ автомобил,аз се отказах за тунинг,Миро за интериор...

 

Топ интериор:

 

1място: Иван Василев

2място: Калоян Василев

3място: Георги (Валдо) -излезе ми фамилията от главата.

 

Топ Автомобил:

 

1място: Самуил Копринков - Гюнтер

2място: Кристиян (бялата октавия Аделла)

3място: Мирослав Славов -Квета

 

...

 

Тунинг

1място- Искрен Иванов

2място- Димитър Ников

3място- Ники Любомиров

...

 

Сами, аз също като Исята мисля, че не е редно ако някой се отказал от заслужена според гласуването купа с цел и друг да получи награда, това да се огласява. Хубаво е за жеста, прави ви чест, но пък спечелилия така ще научи, че наградата му е един вид "подарък", а не заслужена, от което пък се губи кефа и удовлетворението. Понеже забавлявах малкия, нямам точен спомен кой е взел призовите места за тунинг и топ автомобил, но ако съдя по списъка, публикуван от Исята излиза, че той се е отказал от топ автомобила, което ти си спечелил, а пък той печели тунинга заради твоето отказване. Един вид - и двамата печелите, просто сте си разменили категориите... :) В случая не виждам, кои са "другите хора", освен отстъпката на Миро за Иван Василев (предполагам брата на Коко).

казах го защото ПАК ИМАШЕ НЕДОВОЛНИ И НИ ОБВИНИХА В НЕКОРЕКТНОСТ ПРИ ОЦЕНЯВАНЕТО.Един вид сме си раздали купите,а не е така.За топ автомобил бях аз с най много гласове от преброяването което са направили другите колеги.А когато бях извикан да оценя тунинга...Според мен най тунингованата кола във форума е на Искрен.Това е БЕЗСПОРЕН ФАКТ,и въпреки че той УПОРИТО НЕ ИСКАШЕ НАГРАДАТА АЗ МНОГОКРАТНО НАСТОЯХ ТОЙ ДА Я ВЗЕМЕ!!!!!!Щом Миро е решил да ме извика ,да дойда да помогна да оценявам Тунинг категорията,значи имам право да кажа кой ще е номер едно!!!Другите от импровизираната комисия казаха че и моята кола заслужава призово място в категорията но аз настоях да не участвам.Много мислихме за другите 2 места,тъй като във форума от старите Шкоди които бяха на събора само на Ников има силов тунинг и то на Шкодов двигател,а не със сложен Ладов такъв например.От новите Шкоди,само 3 във форума имат и силов тунинг.Това са Моята ,на Искрен и на Митака колата.ЩЯХ ДА ПРЕДЛОЖА НА МИТАКА КОЛАТА,НО ПОРАДИ ТОВА ЧЕ ТОЙ ДОЙДЕ САМО ПЪРВИЯ ДЕН ЗА МАЛКО,решихме да го оценяваме до година когато ще е с нас през цялото време.Всички други са СТОКАДЖИЙКИ С ДЖАНТИ ,ЕФТИНО ОКАЧВАНЕ, СПОЙЛЕРЧЕТА И ТУК ТАМ НЯКОЕ ЕФТИНО ЧИПЧЕ ТИП БРЕЗЕЛ за 100лв.Не може да се слагат под общ знаменател коли правени при Келеша и правени по копи-пейст технология smile056 Мисля ,че все пак тунинга включва съвкупност от силов и оптичен.Когато една кола стане по мощна ,тогава се налага да и се подобри устойчивоста посредством по-големи джанти и гуми,окачване,спирачки,спойлери и т.н.Просто силовия тунинг ИЗИСКВА оптичния.Аз поемам отговорноста за наградите в Тунинг.Нека това е стимул и за другите да си сложат по една по-голяма турбинка,колерче,турбопътища и тогава ще им се наложи да подобрят и трансмисията ,както и спирачките и т.н.smile159 Тогава ще бъдат оценени и ще спечелят заслужена награда.Аз така възприемам тунинга :КАТО СЪВКУПНОСТ ОТ СИЛОВ И ОПТИЧЕН.Не е важно колко коня ще стане колата,а какво е направено по нея.Ако не ви харесва не ме викайте да оценявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и спорове да има, заради факта, че едни са направили в пъти повече от други за събора (което не може да се отрече) в крайна сметка атмосферата и усещането бяха неповторими ! За мен беше едно прекрасно изживяване, макар и много за малко... Успях да се видя с много от хората зад аватарите във форума, поприказвахме си, за съжаление за кратко, защото едни бяха със жени :D , други бяха гладни и отидоха на пазар, а накрая заваля и дъжд :( Дано ви е харесала ракията и сте пили по едно за мое здраве, който се е добрал :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като каза ракия, искрени благодарности към бащата на Симеон за елексира втората вечер smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото едни бяха със жени :D

 

Гоше, съжалявам страшно много,че не успях да отделя повече време и да ме повозиш на зверчето :( .

 

Когато идвам във София ще се обадя и догодина на Събор 2011 те искам на линия с още по-силно Ренде! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, аз съм един от последните, който ще седне да оспорва награди, купи и т.н... В поста ми по-горе съвсем ясно съм написал, че подкрепям мнението на Исята за дискретност. След което коментирах списъка и отстъпките. Никъде не съм отварял дума за оспорване на призове :)

 

Между другото, като четох поста ти се сетих за един сравнително скорошен и най-вече безсмислен спор, породен от факта, че някой по собствено желание и умишлено мълча, когато се събираха мнения, а после стовари своето становище в доста ... неподходящ момент. Ти доста добре описваш същността на оптичния и силовия тунинг и съм повече от съгласен с теб. Силов и оптичен тунинг, за които си имаме раздел. Ама нали трябваше да се разнесе смрад, та давай да бухаме всичко в раздела, предвиден за реставрация и истински проекти на коли, като твоята, на Исята, на Анастас, на Митачето... Та след този спор станах роднина на Т. Костов и чаках истината за същността на тунинга да изплува сама. Както и стана. Коментара е излишен...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоше, съжалявам страшно много,че не успях да отделя повече време и да ме повозиш на зверчето .

 

Когато идвам във София ще се обадя и догодина на Събор 2011 те искам на линия с още по-силно Ренде! smile126

 

Ама няма за какво да съжаляваш, на теб ти пушеше главата на 100 фронта =D> Като идваш насам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО звънни да се сберем и с Ники ;) и аз ще звънна на силната група като идвам към морето :D

 

За догодина (да сме живи и здрави само) с нова електроника, слагам R888-иците на предните колела и съм на Междене в 9 сутринта да ги загрея :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За времето което прекарах на Събора, мога да кажа само:

Хубаво място, чудесни хора smile027

За организаторите и всички помощници smile126

Сигурен съм, че сте прекарали чудесно.

 

 

Пп. За мое най-голямо съжаление се налагаше да тръгна още първия ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми допадна музиката на групата и впечатленията ми също са, че доста хора не искаха чалга. Въпреки опитите на някои да заглушат музиката от сцената с чалгата от колите :smt018 За мен озвучаването от групата беше една от силните страни на събора.

 

На този, който е срязал кабела, искам да му кажа, че е мизерна душица. А най-лошото е, че може би и той ще си го прочете сам от моето мнение.

 

Всеки взе да мънка за нещо. Тука Миро така, Искрен така мерил и тн. ДА НЕ ПРАВИМ ТОЗИ СЪБОР С ЦЕЛ ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНЕ??? Ако мислите така, ВДИГНЕТЕ РЪКА- НАПРАВЕТЕ ГО ВИЕ. Да видим колко ще се облагодетелствате от цялата работа ( - ) .

Аз 4 дена се натоварих физически, психически,без глас останах, напред назад.... Аз вместо да си почина тези 3-4 дни, се натоварих повече . Не успях да разговарям надълго и нашироко с колегите.

 

Истината е, че това ще го разберат само хората, които някога са се хванали да направят нещо градивно и да организират нещо. Иначе многозина могат да критикуват, да режат кабели и да правят бойкоти, но малцина ще се хванат да помогнат за да се оправят проблемите. Морето е до колене, ама само като го гледаш отстрани.

 

Няма значение, събор 2011 ще е още по-добър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, съжалявам, че не успяхме да стигнем с моята Маргарита до Соколския манастир. Мястото е прекрасно и много ми се искаше да дойда и да погледам. Да науча още нови неща и да се запозная с хора, на които следя темите и тайничко им завиждам. :roll:

 

Така се случи, че не стигнахме до там. Седя пред компютъра, гледам снимки и чета отзиви...

 

Но прави лошо впечатление, че още не сте се прибрали по къщите и взехте да се нападате. Купи, състезания, музика... В крайна сметка едва ли всички от цяла България се събират там, за да "замерят" кой кого е резнал на пистата, още по-малко, за да слуша музика. Без значение дали е банда на живо или чалга от колата. Не искам да повярвам, че веднъж годишно се събират хора от клуба, за да може да вземат грамота и купа.

 

Ако продължавате така - догодина няма и да искам да дойда. Ако имате някакви недоразумения - решете си ги лично. Не занимавайте всички посетители на форума с организаторски търкания. Просто не прави добро впечатление.

 

Няма как всички да са доволни. Особено, когато става дума за група от повече от двама души!

 

Продължавам да вярвам, че съм изпуснала голямо забавление. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, след като събор 2010 е история, мога да си позволя и аз да драсна няколко реда в хронологичен порядък и критичен план.

 

1. На 6-ти изпуснахме момента, в който трябваше по-твърдо да настоявам шатрите да се съединят във вид на П около сцената! Това впоследствие породи групиране по градове, компании и т.н., което стана традиционно дразнещо.

2. На 7-ми по време на пристигането на участниците нямаше човек, който навреме да подрежда колите. Към 14ч. настана пълен хаос и новопристигащите нямаше къде да паркират.

3. На същата вечер, въпреки обещанията за шум до полунощ, я откарахме като свадбари - до 01:30. Някои от участниците в кратката престрелка с игуменката се доказаха като абсолютни еретици с явно неуважение към институцията - общонационална черта!

4. 8-ми май беше най-якият ден от събора, с изключение на понесените щети от бурята на поляната докато ние сме се веселили на пистата. От общо 6 наши шатри 4 са пълен брак. Вечерта не беше толкова силна, но пък за сметка на това се отсрамихме пред игуменката, което на 9-ти ми беше съобщено наред с добрата новина, че и за догодина сме добре дошли.

5. 9-ти - останахме 7 мъже за демонтажа на шатрата - не беше честно! Но още по-нечестно беше накрая на тоя ужасно изморителен полуден след тези дето са "срали на метеното" да им "метем сраното"за да оставим поляната така, както я бяхме заварили на 6-ти и да имаме лице пред манастира и за догодина.

 

А сега другите по-пикантни нюанси:

 

- относно купите и грамотите: Като цяло нямаше достатъчно "мониторинг" върху отделните участници по време на целия събор. В един момент като се събрахме "импровизираната комисия", от толкова много впечатления и толкова малко време за писане на грамоти, изпаднахме в чуденка с излъчването на първенците. Ако сме пренебрегнали някого, а сме наградили незаслужено другиго, пак вина имаме всички (не само организаторите) и защо ли? защото: 1.) цяла година имаме на разположение тук да правим препоръки, да изпадаме в спорове и да стигаме до истини как и по какъв начин да се излъчват победителите; 2.) Хората, които трябваше да дадат тежката си дума, нямаха време за това! 3.) Недостатъчен бюджет.

 

Моята самокритика около купите е следната:

- Не бяха оценени подобаващо автомобилите на joro-120l от Пловдив, Skodko от Чирпан, esto, chant, Новак Шкодилак, бургаското МБ (тук колегата отчасти сам прояви лека небрежност като не предостави материал хората да се запознаят в какъв вид я закупи), и доста други.

- Абсолютно приемам критиката по отношение на обединяването на всички модели Шкода. Догодина лично се наемам да променя регламента, като си мисля да създам отделен клас "Чехословашка Шкода", в който да участват всички модели до Фаворит включително, без претърпелите силови подобрения от други марки, визирам най-вече мотора. Последните ще мерят сили с ВАГ-Шкодите.

- Не отдадохме нужното уважение и благодарности към братя Томови - колегите axl и txl за цялостната организация на надпреварите на пистата. Този мой пропуск стана досаден рецидив от минали години!

- Отличието "Тунинг" трябва да претърпи промени. Силовият такъв дава възможности за призови места на Междене и съответно купа. Отличието "тунинг" трябва да се префразира и да се дава на участниците, които са положили усилия в оптиката на автомобилите си, защото тук не съм съгласен с колегата bega4kata, че силовият тунинг налага оптичен такъв. Има много стилове и концепции във визията на автомобилите независимо дали са 200 коня или 50 коня.

- Не уважихме колегата driver - Орхан от Плодвид. Човекът ни транспортира сцената и ще я прибере обратно в Русе. Айретен и помогнал и на Мечо Клечо да изтеглят Рапида и да го приберат в къщата на Орхан в Павел Баня.

- Ако съм пропуснал някой приятел, който не съм споменал тук, моля да ми прости. Не ми е едно или две на главата.

 

На отделен ред от моя коментар искам да поема личната отговорност за авторитарното си решение купата "Проект на годината" да бъде връчен на колегата Анастас Георгиев от гр. Кричим.... Купата, както казва един герой от анимационно филмче, е просто една прашна ваза, но повярвайте ми, не е важен предметът, който човек получава, а символът, който той значи и уважението, което той означава! Ако има някой от над 5000-те пишещи във форума, който счита, че той и неговия Демон не заслужава това отличие, може да ми пише ЛС със своите аргументи. Аз няма да остана безпристрастен към тях и ще Ви отговоря.

 

Тази година, както всички забелязахте, повече наблегнахме на забавната част при връчването на грамотите - карък на събора, най-малко присъствие и др., мисля, че тази тенденция е позитивна и трябва да наблегнем на нея. Също така сменихме канадската борба, неотлъчно придружавана от вечни спорове около провеждането и участниците, с една елементарна и според мен доста по-забавна игра, в която Мечката беше просто незабравим! Даниел може да няма "атлетичен" вид, но не забравяйте: през ерата на Българското господство в щангите Антонио Кръстев също нямаше особено атлетичен вид, но разби руснака и стана златен медалист. Мисля, че оценяването на аудиото беше на изключително ниво, заради което изказвам огромни благодарности на Краси от Русе и неговата колежка, които според мен дойдоха само заради участието си в комисията и след това заминаха поради други ангажименти. Групата на Дончо "Гьотере Бенд" беше много забавна, особено в частта с Васко - бързия влак. Но всичко е хубаво като е с мярка, в случая мярка нямаше. Тук поемам също лична отговорност и трябваше да се погрижа да спазим "вечерния час". Прерязаният кабел го оставям без коментар да тежи на съвестта на причинителя.

 

Също в отделен ред по отношение на музиката, въпреки че не сме музикален форум:

Поп-фолкът е завладял цялата ни нация - той е лесен за възприемане, играе по чалгаджийската ни душичка като пошлостта му кореспондира напълно с мизерния мероглед на българина. Той се предвръща в порочен начин на живот и вреден пример за подражание. С риск да отблъсна участници от следващи събори, искам да кажа, че ще водя открита война срещу него по време на съборите ни. Мисля, че Шкода клуб България се гордее с интелигентната си членска маса, което е в разрез с проповядването на "гротескна музика, изпълнявана от изкуствени красавици". Поддържам всичко останало - от класически български фолклор до финландски дет-метъл. Мисля, че трябва да продължим да даваме възможност на колеги, които искат да свирят на живо на събор.

 

В резюме и като послеслов искам да кажа:

- на колегите съ-организатори, за цялата помощ и всеотдайност - smile126

- на колегите, чиито половинки проявиха нетърпимост към мероприятието - догодина smile117

- на колегите, които си оставиха боклука на поляната - smile150

- на колегата, който преряза кабела, за да слуша чалгичката си - smile035

- на колегите, с които си казахме наздраве - още веднъж smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Миро. Много смисъл има в написаното. Благодарен съм, че си обърнал внимание на това, че с баща ми се постарахме да направим колата във вида в който е в момента. На Жоро колата също е уникална. За бургаското 1000МБ- Гошо не влиза във форума, знам само, че колата напълно реставрирана, с преден мост и мотор от 120-ка. Супер яко ми беше на събора, и с нетърпение очаквам събор 2011. smile159 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Отличието "Тунинг" трябва да претърпи промени. Силовият такъв дава възможности за призови места на Междене и съответно купа. Отличието "тунинг" трябва да се префразира и да се дава на участниците, които са положили усилия в оптиката на автомобилите си, защото тук не съм съгласен с колегата bega4kata, че силовият тунинг налага оптичен такъв. Има много стилове и концепции във визията на автомобилите независимо дали са 200 коня или 50 коня.
Аз пък тук не съм съгласен!!!Мисля,че за спойлерчета,джанти и ВИЗИЯ /оптика/ като цяло си има награда ТОП АВТОМОБИЛ!!!

Кръстете наградата ОПТИЧЕН ТУНИНГ.НЕ ТУНИНГ.

Най елементарното:посетете един сайт за тунинг магази да видите, че не се предлагат само части за визия на колата.Дори те не преобладават.Преобладават клапани за гориво,разпределителни валове,силиконови маркучи за турбопътища,тръби и колена за турбо пътища,блоуоф клапани за турбини,интерколери,ойл танкове,турбини,спирачни китове с дискове с увеличен диаметър,увеличени интейце,дебитомери,карбуратори,биели,дюзи ,бутала......

Аз не съм против оптичния тунинг,но в нашия форум той се свежда до джанти и окачване плюс някой друг спойлер на багажника.... smile001 ...всички имат такива аксесоари.....какво да оценяваме тогава smile159 на кой джантите са най убави или на кой пейката на багажника е най голяма?

Повече няма да пиша по темата извинявам се ако съм засегнал някой.

- Отличието "Тунинг" трябва да претърпи промени. Силовият такъв дава възможности за призови места на Междене и съответно купа.
Миро,нали си наясно,че колкото и да тунинговаш примерно на Коко Октавията или на Митачето фабията,много трудно ще стане да бие на Междене стокова бензинова рс-ка с чипче!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ми изчезна едно одеало

 

Ако е едно бяло и червено - стои си кротко в багажника ми. Не зная как е попаднало там... Питах, питах наляво-надясно, ама никой не се обади... Та - реших да го прибера грижливо, докато не се появи "тук във форума". Даже сме го изпрали. Хайде - ще имаш да черпиш на някое OMV smile091

 

Същото е smile091 smile091 , ще го прибера по някое време :) ако ли пък не, да остане за другата година за събора, да си правим паркоместата с него. За друго не послужи тази година.

Благодаря ти, Боби smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав събор! smile035

Градивна критика:

Има малки неща които подлежат на доизкусуряване, за да са доволни още по-голяма част от присъстващите, но е факт че всяка година става все по-добра. В този ред на мисли, моля недоволните да се включат по-активно в организацията и да ДАВАТ ПРЕДЛОЖЕНИЯ КАК ТРЯБВА ДА БЪДЕ- да видим. Визирам и тези пусти купи. За някои хора са фикс идея, но целта е друга. До година ще отделим повече внимание явно ;)

 

На човека с резачките... той си знае. Безнаказан няма да остане- всичко се връща и ще се сети, че не е трябвало да спира тока, музиката и настроението на цяла поляна!!!

На "хората" които не уважиха музикалната групата, не уважиха хората "построили" сцената и трудещите се по този въпрос, а набичиха чалгата точно пред сцената- smile045 . Следващия път да вземат някоя напомпана изкуственица, да я закарат на сцената на поляната във студа и пушека и да пее чалга със оркестър на живо!. Как никой не отиде организаторите да каже че не го кефи- по цивилизования начин? Като някакви пикантропи се държахте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ОТВРАТ и ГРОЗНО

Нали идеата е да има музика на живо! Аз лично много се накефих на групата на Дончо и отделно на изпълнението на Бързиявлак- скрития талант smile048 Мисля че е идейно да се помисли за караоке до година...

 

Като цяло:

И въпреки редовете по-горе мога да заява че в ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ има чудесни и добри хора! Изкарването беше велико, едно от най-важните дни в годината за мен! Евалата на хората които въпреки понасянато на толкова негативизъм спрямо положителните емоции продължават да се борят с пълна сила за следващ събор, и следващ събор.... smile126

Хората за благодарности са много и на тях се дължим всичко за тези няколко дни!

Радвам се че имам такива съмишленици, а и не само. Радвам се че имам такива добри приятели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се изкефих страшно на събора! За пръв път ми беше. Срещнах стар съученик и неподозиран музикален талант - Дончо! Евала майна, пак трябва да ходим на палатки някъде с шкодите. Май успяха собствениците на стари, "истински" шкоди да ме вдъхновят за нещо, но ще го обсъждаме на някоя от срещите в Пловдив. Съжалявам, че трябваше да си тръгна на 7-ми и не останах да помогна Миро и другите зевзеци от Варна за сцената.

 

П.П. Т'ва с прерязания кабел е пълна простотия, а пък с чалгата - той Миро го е казал изключително точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър събор се получи. Критика нямам право да правя, защото не съм помагал в организацията :oops:

Благодарности за всички които се погрижиха за това мероприятие ! До нови срещи .

 

П.П. Ако тая година се появят желаещи за Събор е Чехия, бих се включил !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поп-фолкът е завладял цялата ни нация - той е лесен за възприемане, играе по чалгаджийската ни душичка като пошлостта му кореспондира напълно с мизерния мероглед на българина. Той се предвръща в порочен начин на живот и вреден пример за подражание.

Винаги съм се опитвал да го формулирам така, но не съм успявал :smt017

Признавам след 5тата ракия и на мен ми идва да тропна някое хорце,но цяла вечер чалга просто идва в повече.

По отношение на Междене заявявам, че това беше последният път, в който аз се пуснах на тази писта, или поне докато не се оправи измервателната система...

Специални благодарностти към групата, изключвам басиста, но според мен правеше каквото може момчето.Адмирирам и идеята за караоке,знам че ще е мнооого весело.

Жорее,няма такава ракия бре човек,каде ти беше магазина че забравих??

Специални поздрави на Ицето- наи-добрия в гозбите,и на всички участници в това паметно събитие за 2010 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз с кратък коментар :)

Първо благодаря на всички за хубавия събор!

Второ - разногласия винаги е имало и винаги ще има, въпроса е спора да е приятелски, страните да се изслушват и да правят компромиси в името приятното прекарване и доброто настроение на всички. Например спорният въпрос с музиката - може би наистина трябваше да е по-разнообразна, но пък за мен живата музика беше много добро попадение и горещо подкрепям и за в бъдеще наличието на такава. А както предлага Митака може и повече хора да се включат и да направим истинско караоке което да е забавно за всички. И от мен за чалгата - твърдо НЕ [-X

По отношение на бъдещата организация - нека предварително от организаторите да се направи груба планировка на разпределението по поляната - къде ще е сцената, на къде ще е обърната, къде да редим шатрите и т.н. Така няма всеки да се чуди къде да се разполага, няма да има разделение. Пример - миналата година нашата шатра беше до сцената, където се оказа отделена от другите, които бяха до дърветата. Тази година я сложихме до дърветата очаквайки другите да са до нас, а пък те отидоха на ливадата към сцената ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.