Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

теч на масло


ivan80bg

Recommended Posts

здр колеги преди време бях писал че superb-а губи малко масло днес видях че е от този клапан или незнам какво е-забелязах че беше омаслено сигурно е оттам(за 10000 км загуби към 300 гр)-ако може някой да ми каже за какво е този клапан или там каквото е ,и дали е голям проблема-благодаря ви предварително!!!

 

 

 

p.с. Superb-а е на 175000 км -(ако има някакво значение)!post-5227-13845321638_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни си кората да двигателя и пусни по-прегледни снимки?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново днес имах малко свободно време и ето това можах да направя (дано тези снимки са по-прегледни):post-5227-138453218497_thumb.jpg

post-5227-138453218512_thumb.jpg

post-5227-138453218514_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

аз имам същият проблем.ходих в два сервиза в различни градове и в двата ме уверяваха,че това било нещо нормално и не било притеснително,можело и така да се кара и нямало проблем за колата.аз не спирам да търся решение защото това ме дразни,а и все пак слагаме и скъпи масла така че това не може да остане така.Ако разбереш за някакво решение свиркай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.