Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор между Октавии


skoda5

Recommended Posts

Имам собствена фирма и ще купувам служебни автомобили. Избрах марката Шкода, защото съм доволен от моите две (skoda superb II) Спрял съм се на Октавия, Елеганс с автоматична трансмисия, но се колебая относно двигателите - 1.2tsi , 1.4tsi , 1.6tdi , 1.8tsi , 1.9tdi . кой да избера. Моля, предлагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви километри ще се карат градско/извънградско ,какъв раход на бензин/дизел допусаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами щом ще е автоматик бих избрал 1.4 или 1.8 tsi,2.0 tdi 140кс също е добър избор,тези мотори са много добри като динамика и разход за мен на първо място е 1.8 tsi на второ 2.0 tdi и трето 1.4 tsi другите са малко слобички от тях бих избрал 1.9tdi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце гласувам от избраните за 1,6 ТДИ , тъй като е комън рейл !

Икономичен , сравнително динамичен и тих като бензин - МЕЧТА !!! smile035 Препоръчвам !!! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да не е тих като бензин

 

ЕВАЛА, Бат' Сами! Винаги казваш нещата както са!

 

По темата - за служебна логичния избор е икономичен дизел -1.6TDI наистина е добър вариант. Колегата с "германката" ако е я взел да даде мнение, неговата е точно 1.6 с DSG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам собствена фирма и ще купувам служебни автомобили. Избрах марката Шкода, защото съм доволен от моите две (skoda superb II) Спрял съм се на Октавия, Елеганс с автоматична трансмисия, но се колебая относно двигателите - 1.2tsi , 1.4tsi , 1.6tdi , 1.8tsi , 1.9tdi . кой да избера. Моля, предлагайте

 

Колега, бих те посъветвал ако са за служебни цели първо да видиш можеш ли да ползваш ДДС за тях, че след глупавите промени от тая година се подкрепиха вносители, които имат за автомобилите лиценз N1 3+1 места. т.е. товарна с 4 седалки за пътници. Не може вече да се добавят седалки.

При нас служебните ги ползваме много и ползването на данъчния кредит е водещо. В случая мощен бензинов автомобил може във времето да ти излезе по-евтино от икономичен дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.