Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно закупуване на ВАГ КОМ


Recommended Posts

Днес пак ми светна чек енджина (жълтата лампа) и вече ми омразна да давам пари за диагностика и реших да си купя кабел.

Попаднах на една обява в интернет за ваг ком 908

 

http://autostylemania.com/bg/shop.html? ... ct_id=1147

 

Излиза около 70 лева и в сравнение с другите които се предлагат на пазара този кабел е 2 пъти по евтин.

Дали има някаква причина или просто си е на реалната цена?

Ще съм благодарен ако изкажете мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си купих VAG COM 908 кабел от programatoribg.com човека се казва Радослав и е много точен обясни ми каквото ме интересуваше относно кабела и има защита от ъпдеит. Има една година гаранция. Все още го разучавам. Сега имам трудност с обучаването на темпомата и ако някои го е правил нека каже как да съставя кода за въвеждане защото нещо не ми е ясно. Иначе тук е обяснено:

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... eel#Coding

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря колега. Тъкмо го активирах. Наи после да видя това чудо да работи. Купих го, поставих го и до сега ми стоеше само за украса. Много ми е интересно от къде ги намирате тези четива за ОК2 ? Аз толкова търсих и нищо не открих. smile027 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха ми го от английския форум. Иначе за почти всичко има информация в ElsaWin.

 

Много се радвам, че успях да ти помогна! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този кабел от програматаорибг.ком не може да адаптира. Тествано е. Подържа само диагностика, което за 140 лева е неприемливо. Поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.