Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стелка да багажника


spartanez

Recommended Posts

Колеги, имам проблем с багажника. Понеже мокета много се цапа, реших да сложа от онези гумените постелки, които се предлагат като аксесоари за колата и имат точно формата на дъното на багажника. Въпросът е, че са доста скъпи да се поръчват от чужбина ( 40 - 50 евро). Някой да знае къде в София се предлагат като аксесоар за фабия комби 2001г? Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, виж в ЕТ, моята такава гумена постелка за багажник си я купих от там за 47-48 лв. (по памет)преди 2 год от ЕТ в Благоевград(Представителя им).Съмнявам се да са се увеличили драстично до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съветвам те да отидеш в ЕТ. Аз съм със Шкода Фабия 2 хечбек и си купих от тях цената беше между 55 и 60 лева (по спомен 58 и някакви стотинки). Обикновено ги имат на склад, така че няма да имаш проблем ако се спреш на покупка от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз съм си сложил мушама от тия дето са за маса в багжника и вече 4 години ми върши идеална работа- нито се цапа нито нищо, като нов е мокета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tihoslav, вече 9 години шкодата е с такава мушама и наистина върши работа, но не е като ваничка и , ако нещо се разлее, веднага отива в мокета. Иначе оня ден питах в ЕТ - 55лв. Ама нямаха на склад - до 7-8дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега гледах каталога на Метро. Има стелка за багажник, противоплъзгаща, в два размера 80х100 и 100х120, съответно 7 и 17лв. с ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.