Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia Scout 2.0TDI PD-тест


stoianovm

Recommended Posts

Колеги,предлагам Ви да разгледате интересни тестове,които съм направил.Доста са по-сериозни от тези в Autobild-т.е. машината е изпитана до и отвъд границата на възможностите и за да се разбере какво реално може.

 

http://forum.offroad-bulgaria.com/showt ... 702&page=2

 

 

Поздрави,

Младен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Младене! :)

 

Чудесно си описал колата. Поздравления за избора! Както си казал - веднъж се живее. От това, което четох покрай моята О2 разбрах, че и 3то поколение Халдекс е с pre-engage на задния мост. Само първите две генерации чака да превърти гума за да активира 4х4-то.

 

Само кеф да ти носи и никакви грижи по пътищата... и извън тях smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Поздравления за Скаута..., май твоя го заглеждам като минавам през централен софийски квартал..))

Аз съм със предишния фейс на скаута, и за сега все още не съм го подлагал на такива тестове...), за цената си прав - "Кеф - цена няма"..)

За моя стисках зъби около 2 години..., и най-накраяа ходих до Германия да си докарам един.Попаднах на добро предложение, коли които са били Рена-а-кар, се прадаваха - 6 или 7 Скаута...! този до който аз се добрах.., беше на най-малко километри..., и май със лек удар отпред, но са го оправили в Германия. Цената беше около 22 000 Евро за кола на малко повече от година и на 21 000 км. Като аз ги дебнех в интернет 7-8 месеца преди това...) Цените бяха по 27-28 000 Евро. Свалиха ги един понеделник..., и докато стигна до там следващия понеделник само една беше останала..! А з исках сива като твоята, защото Фабията ми беше такъв цвят и смятама че е много сполучлив..., ако не е кална , а само прашна почти не си ли чи че е мръсна..))

Но беше останала само черна . Свикнах вече със цвета ,даже повече ми харесва сега. Реално колата е била карана няколко месеца преди да я купя и освен ДПФ филтъра нямам никакви оплаквания.

Оборудването е малко по-добро от това което се предлага тук в Еуратек - основните разлики са :

10 въздушни възглавници, на всяка колконка, + 2 на таблото и на волана и 2 във предните седалки. - тези които сепредагат тук са май със 4 или 6.

Имам Навигация Колумбус, и интресно имам и CD ченджър за 6 диска. Подгряване на седалките, затъмнените стъкла и хромираните рейки, не са важни за използването на колата а по-скоро за визията..) . Смятам че с това оборудване цента беше добра.., а и да не е , вече над една година ме вози и не мисля да я сменям.

Може да измислим среща на собственици на Скаут..))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да измислим среща на собственици на Скаут..))

 

Измислете я всяка първа и трета неделя от месеца на НИМ, когато и "простосмъртните" Шкодички се събират там smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Рядко влизам тук и не съм от София.Обаче се отказах от разходките извън пътя със Скаута.Вземах един Дефендър за тая цел.Иначе както е сега снга и леда,Дефендъра само може да гледа и да се пули:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

здрасти колега, може ли да кажеш колко гори Octavia Scout 2.0 tdi common rail (твоята), тъй като на мен 0.5 литра над стандартната не ми дава яснота-ако е удобно де, и окачването издържа ли на разходки извън пътя. а и какво е PD.МЕРСИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.