Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Шкода в Надежда!


micyri

Recommended Posts

micyri,

 

Абе нещо не е наред в тая история. Винаги когато съм си оставял колата в ЕТ или съм бил там по работа приемчиците са звъняли на всеки на който цената му се променя. Обаждат се и казват "Открихме, че Х не ви е наред. Оправянето ще ви струва У пари". Пък и защо мрънкащия не качи сканирано копие на фактурата? Да видим къде и какво са му направили. Че имам едни подозрения, че ще се окаже, че доста неща са му посменили пък той не бил забелязъл. BTW - дори за това, че са му качили цената без да знае се съмнявам. Предполагам са се обадили на сестра му (нали уж тя е собственичката) и тя просто не му е казала.

 

Поздрави

 

PS1: Не искам да ставам адвокат на ЕТ, но просто се дразня от писанията на накои хора

PS2: Мрънкане от човек който си е купил нова кола/бус и след това му се виждат много 600лв за обслужване (на буса!) са ми смешни! В крайна сметка като не можеш да си прецениш възможностите, кой ти е виновен? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата за да предпазя някой колега.

Не съм ползвал услугите им,просто копирах темата от vw club и исках да чуя отзиви и от наши хора ако някой е ползвал услугите им.

Все пак става въпрос за ШКОДА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам - каквито и да са от ЕТ, винаги се обаждат ако има допълнителни неща да се сменят/правят по колата и казват колко ще струва това. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих да пускам DRL при тях на фейси :) Питам пича-приемник така "Колко време и парички за пускане на DRL на 'е' онова животно?" и той ме изгледа и вика "Ами, към 30тина - 35 лева беше, по мой спомен, да я накарат да се научи - за около час, не по-малко..."(говори ми за адаптация с VAG-COM-а, като мисли, че не разбирам). Аз го погледнах и викам "Хм... Аз ще си купя кабел за 100-тина лева и ще си я ръчкам и няма да давам "30-тина - 35лв" всеки път.

 

Той ме изгледа пак и вика "...а гаранцията?! Няма да имаш гаранция!" (Говорим си на ТИ, тъй като той е по-голям от мене ) Викам не ми пука за нея, пък и ще говоря с когото трябва да я имам пак, но аз 30лв няма дам за едно включване на компютъра... и той вика "Чакай секунда..." Излезна навънка в сервиза и се върна и вика "ааа... 5 лв е било, аз нещо съм се объркал "...

 

Бе да му ... майката значи (не на него, така е думата) - изгледа ме че съм с хубава кола, пък и съм малък и вика ей сега ще го дрънна - е не стана как искаше :) Бях си тръгнал и ме върна - 5лв било!!! Пича, който ми я прави с компютъра вика "...какво искаш още да ти пусна казвай бързо" - това, когато оня го нямаше при нас... Дойде един два пъти да ме изгони и после се махна, като видя, че няма да чакам в салона, а съм се подпрял на колата си. Жив и здрав! :) Интересно ми е как щеше да фактурира 30лв. Или цялата история там е някаква голяма мафия :) Това беше първи досег до тях, но ще има още тепърва... И така, за 6 пъти по-малка цена стана работата... Не знам как - може да съм късметлия.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.