Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA 120 GL


korween

Recommended Posts

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    34

  • korween

    15

  • joro-120L

    10

  • Galliard33

    6

Най-много писали в темата

Днес бяхме при колата. Не само рога е смачкан. Всичко до гредата за скоростите е фира. При нея 3 ламарини се събират и продължават в напречна греда. Чашката на амортесьора е станала 8мо ъгълник. Гредата отляво е половин сантим по - надолу отколкото от дясно.

 

От колата ще се смъкне всичко GL - ско, мотора с документите ще отиде за 130РС а на кранкенщаин, дреболии ще отидат в Галиарда, скоростите 5ца са здрави, но не включват, защото са отишли надясно, тях ще сложа в стаята си за резерва. За предното окачване се чудя, дано бившата се навие да остане в гаража и, иначе ще е в гаража на Галиарда или на балкона в стаята, джантите ще прибера, защото са здрави, прави. За задното окачване се чудя, вече имам едно, ако дядо ми позволи да го сложа на тавана на село, ще го сваля

 

Ще се купува 120ка ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120L за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размишлявах много! Така ще стане! Трябва ми 120ка с мощност 38kw. Ако е '77, '78 още по - добре, а ако не е това не и пречи пак да е моя спорен автомобил!

В този случай, ще помогна на митака с мотор и на косьо с дреболий и колата ми ще си бъде легална. Всичко останало няма смисъл. Наливането на кеш, в кола с сменяван номер на рамата или мотора, означава, че и най - далечното от кат служителче може да ме спре от движение и да обезмисли целия кеш, а това много ще ме смачка. Разликата в двата случая, ще е 200-300лв, който не е да не се събират.

GL - a винаги ще ми остане в сърцето. Ще го наредя до червената 120ка на тати. С тези двете най - много се обичахме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, нямам думи за случката и пустия му късмет дето те е сполетял! ](*,)

Но станалото, станало. Поне 2 неща ме радват накрая след всичко - че си добре, и че не си се отказал! smile126

Напълно те подкрепям за решението за друга 120-ка! :smt017

Вярвай, че яда ти ще премине като намериш твоето купе и го започнеш! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, в момента в мобилето има една зелена 120-ка в София, която изглежда доста добре, а и според обявата са сменени доста неща. От доста време я продават. Искат й 750 лв. Ето тук има повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах мобилето онзи ден, видя ми се не лоша. На пръв поглед десния калник е нагоре и отляво по маската има ръждички.

 

Засега пари няма. Чакам застрахователите, записаха ме, после ще я кача на пътна помощ да я прибера, ще видя какво ще си оставя за мен на спокойствие, и кога ще викам камионче, но съм сигурен, че ще поработя някой и друг месец, защото за под 1000 със разходите, едва ли ще намеря достоен заместник. Червената грубо толкова ми стъпи. Отделно, че ми останаха още 200тина лв да изплатя за нея. Ще оглеждам мобилето и форума регулярно.

 

На теория мога да форсна банката, на практика няма смисъл. Вземи за една, плати за 4 не ми се играе. :mrgreen: И след 2 месеца приятеля на BelAmi който му купи 120ката, да тръгне да я продава или пък на Shotik роднините да тръгнат да продават червената 120ка, трябва да си изям учите да ги изтърва, тея 2 коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или пък на Shotik роднините да тръгнат да продават червената 120ка...

Саше, хич не знаеш какво да искаш :D Виждал съм я, карал съм я (Тошко ми даде кръгче да си начеша крастата) - колата е един път. А дано да попадне при теб, ако решат да я продават - поне ще е при човек който ще я оцени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо а застрахователя горе долу колко ше плати. И кога най-вече.

 

Ей при нас в МОЛа паркират всички коли на виваком. Мале ако го видя тоя ше му обясня аз за какво иде реч. Ама на дали ше го видя. Той служебния му форд сигурно вече е със сменено всичко и е на боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме му номера, вижда се и на снимките...Но няма смисъл от подобни изпълнения.

 

Днес са я описали колата и са му казали, че най-вероятно ще я пишат тотална щета. Срока е до месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Косьоо. Не говорим за саморазправа. Искам да му обясня само на тоз келеш за коя кола точно иде реч и какво означава за този човек.

 

Тоталка - шкодата нали. Не служебния форд. Е ха дано платят кат хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станалото, станало. Яд ме е, че и се порадвах само за 3 месеца без малко. Писаха там, описаха ламарините. Колкото дадат, толкова. Сега и един курс за квалификация трябва да плащам 400 кинта и нова преди пролетта едва ли ще има. Много ще е трудно да се намери, но малко по малко ще се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък съм на работа до 14ч. След това ще ходя до гаража да си взема крика и в събота и неделя ще разглобяваме до метал. Ако някой има време и желание да дойде да помогне е добре дошъл. По някое време в петък или през уикенда, ще дойде и кранки да прибере мотора. Зависи дали и кога ще ходи на ретро ралито.

Аз съм 0886471695 /нула осем осем седем 5 0 7 3 6 девет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва беше една хубава, послушна кола, обича ме. Много мислех с какво да я изпратя. Според мен заслужава да кажа чао на класиката с класика.

 

Тук е момента и да се заключи темата... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.