Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA 120 GL


korween

Recommended Posts

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    34

  • korween

    15

  • joro-120L

    10

  • Galliard33

    6

Най-много писали в темата

Ами освен в горната час да има нещо др. невиждам ! smile027

....и около стоповете и ръба под тях. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми колега това на задната кора са облегалки ,те са оригинални за модела и са доста рядко срещани!Мился ,че в клуба само двама или трима имат такива ! smile117

 

имаш предвид облегалки за главата? На задните седалки? да бе да... за пръв път чувам за 105/120 със задни подглавници..не че е невъзможно де...

Интересно каква е шанаджийската анджаклама зад задната броня :smt032

 

Колега, ако си в София по празниците, да направим мини-срещичка =) Поканени сте - който скучае и му се идва е добре дошъл - в гаражчето ми, бирички има къде да се взимат наблизо, амбалажа от мен smile001

точен адрес на ЛС, ориентировъчно - в Редута ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска на окръжна бях разпознат от двама колеги от форума :)

 

Първи запознанства,скоро и нови-коя неделя е другата среща на НИМ да ми кажете като дата моля?

 

Поздрави и весели празници на всички и честито на всички именници!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещите на НИМ са всяка 1ва и 3та неделя, т.е. следващата се пада на 15ти.. не тази, а следващата неделя. Впрочем, има си цяла тема по темата със срещите на НИМ - viewtopic.php?f=19&t=13563

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) моя грешка извинявам се,на другата съм там задължително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днеска по план график трябваше са сменя маслото и да монтираме с един приятел едно централно,след което да дойда на НИМ,но се разминах с централното

само,но за сметка на това съм много доволен от него.

Зор голям докато свалим пробката на картера(около 35мин),ползваха се истудяващи спрейове и тн и най-накрая поддаде,но за съжаление болта не ставаше вече за нищо.

Ами сега?-неделя,нищо не работи-тръгнахме с един приятел към склада на Евро 07-там девойките се постараха доста,но нищо не намериха.

И нещеш ли приятелчето се присети,че покрай зоопарка е забелязал на едно място събрани към 20-ина шкоди от този тип и рекох там да си пробвам късмета.

Така намерих сервиза на Симо :) ,запознах се и с един адаш Николай,който беше изключително любезен и ми свали от една шкодичка пробка като слънце.като не ми поиска и една стотинка за тая работа(да е жив и здрав).

След малко ще сляза да сменя масълцето,масления филтър и останаха да погледна само накладките тези дни как са и въздушния филтър и оттам само гориво в резервоара и готов за нови подвизи.

Направих сметка че откакто я пуснах в движение(около 10дена)съм навъртял към 300км тука из града и се държи перфектно колицата просто.

Следват леки козметики къдео се е появила ръждица тук там и малко по-натам ще обърна внимание и на аудиото,като някое CD и колонки.

Като лек ъпгрейд един приятел каза че може да монтираме и запалка,която ще върши чудесна работа-не по предназначение,а да зарежда телефона докато е пуснат Garmin-а.

Поздрави на всички и силно се надявам да се видим възможно най-скоро на някоя от срещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз монтирах на 120-ката централно преди около половин година и всичко беше наред до момента,в който започнаха да се пукат онези джиджавки,които съединяват лостчетата на варатата и машинките.Обаче и за това има лек - използвах лустерклеми и стана много добре.А днес си монтирах и свързах електрониката за светлинна сигнализация за откл/закл чрез сигнализиране с мигачите и всичко ''заспа''.Честно казано толкова свикнах с това централно,че през периода,когато не работеше направо не можех да си представя как преди съм си играл да отварям всички врати :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ремонтите остави, на следващата среща ела, да ти сложим стикер, това е Шкода по нея за ремонт винаги ще има и най - вече винаги ще има ламарина за кърпене, най - вече докато има мокет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебна темата за следващата среща вече,схемата дето я е приложил колегата е супер и няма как да сбърка човек.

 

С нетърпение чакам да се появи лепенка на шкодичката :)

 

P.S. Ако някой колега му се намира лепенка "млад шофьор" без аначение в какъв вариант ще съм му благодарен,да не обикалям да търся.

 

Не че съм млад на години,но книжката ми е от ноември миналата година и въпреки че покарах доста служебни коли оттогава досега,не съм и свикнал на

 

шкодичката още,а и малко са по сговорчиви като че ли шофьорите ако я видят разбира се :)

 

Лек ден и до скоро!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Ами какво стана :) , края на 2010 брата взе едно клио 1-ца , а няма още книжка и аз го подкарах него.

Шкодата я оставих да зимува пред блока, надлежно източена от всякакви течности, че я карах на водица , и април месец миналата година си я закарах в Младост 4 , че се преместих там да живея.

Като се замислих, колко парички трябва да инвестирам за да тръгне отново, прецених че няма смисъл, махнах и акумулатора и сега се припича отстрани на блока.

Като цяло, отива към пазара, към нея имам и една камара оригинални части , не слагани никога(не разбирам нищо от части) , има едни метални пръти доста дълги с восък накрая на ябълките, чисто нови барабани и още куп неща.

Ще подготвя една тема тия дни и ще я пусна в "маркета" :) .

Жал ми е принципно, но на сегашния етап не мога да си позволя поддръжката на 2 коли.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

към момента имам някои ламарини, купени за предишната. За сега цел номер едно, ще е да я вкарам в гараж, за да не я вали сняг. Надявам се, че ще успея за събор 2013, но до голяма степен зависи от наличността в фонда "и аз съм човек" , които е основен спонсор,захранван от мен, хаха Има и малко работа по мотора но нея ще оставя за най - накрая, за десерт, докато пиивам биричка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички ;) Радвам се, че се кефите за мен, дори и ти, Жоре(Один).

 

План проекта е да се придържаме към гл - а, но маската, задна, е много грозна, тя ще отиде за Косьо, фаровете искам да са кръгли, 4 ка, но това ще да е, като имам пари да ги взема,ако има откъде. После с тях ще дойдат и хромирани дръжки за вратите. Като си купувам гуми, ще я сложа на 14ките на 165/65, тъй като 13 ките не изпълват арката с небалонести гуми. Ама може и да са 13ки 'щото стават за безкамерни. А може и да е модификация 1984,но тези стопове са грооозни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти Макс,

Предстоят ти много творчески моменти !

Тва кормило ми харесва, харесва ми и задната маска! Ще се наредя на опашката .

Щом ще и връщаш старата муцуна и задница ,да знаеш имам почти всичко....

Ама как ще сложиш четворка фарове ,трява да менкаш и калници, мацки ....:-k

Давай доде е лятоооо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

калници и предна маска имам. Муцуната все повече се убеждавам, че ще е 4 ка, защото ще седи иначе много неестествено, Волана, ако си намеря 130ков, ама по - евтин от на "ivomotorista" ,ще ти го дам, предупреждавам обаче, че е зверски неудобен за каране. Задната маска я бях обещал на митко кранкенщайна, но ще я дам на галиарда. Извиних му се, мисля, че ме разбра, та засега тя е уговорена. Няма по грозен, квадратен стоп от тоя, прилича на тухла с по 1 мистрия вар в края.

 

Знам, че имаш доста неща, но към този момент всичко е доста на минус. По - натам ще ти пиша, това ще е един дълъг проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.