Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA 120 GL


korween

Recommended Posts

Скрита лимонка си ти Сашооооооо. Пак се качи на мечтания автомобил. При тва с оборотомер!!! Ай със здраве да се возите и много да се слушате smile159 smile159 smile159 И да почерпиш, ей!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    34

  • korween

    15

  • joro-120L

    10

  • Galliard33

    6

Най-много писали в темата

Вече имаме застраховка, преглед и някакъв акумулатор. В понеделник дай боже прехвърляме. На път към нас 4 тия цилиндър може и да запали .... от зор :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я гледах, колицата е бомбон. Има и неща за правене, де, ламарини, кърпежи...ама ще ги оправим, живот и здраве и ще стане слънце ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ако визираш акумулатора, с който я минах на преглед, той е от клиото :D

Хвани един под мишница, като идваш понеделника . :)

 

Поздрави. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ако визираш акумулатора, с който я минах на преглед, той е от клиото :D

Хвани един под мишница, като идваш понеделника . :)

 

Поздрави. smile159

 

Дадох му един (почти) мъртвец, не визира твоя smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Max! Чакам да я видя из квартала. Предполагам, че първо ще завършите другия много интересен проект и после ще се захванете серизно с новата придобивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ако визираш акумулатора, с който я минах на преглед, той е от клиото

Хвани един под мишница, като идваш понеделника . :)

 

Поздрави.

 

Дадох му един (почти) мъртвец, не визира твоя

 

факт.

 

Честито, Max! Чакам да я видя из квартала. Предполагам, че първо ще завършите другия много интересен проект и после ще се захванете серизно с новата придобивка.

и аз се надявам скоро да я докарам :mrgreen: , пък ако я започна тази зима ще е супер, ако не, ще я започна следващата. Работата не е много, но е бавна, пипкава и все още не съм си изяснил напълно как ще сменя ръба на пода отдясно, защото е част от кутията, за която се държи прага, но ще го измисля като си отрежа едно парченце 5-6см и обиколя складовете на сточна гара мисля, че все някой ще ми огъне нещо подобно ;)

Продава се нещо такова в чешкия сайт от който поръчва Радо, но е само профила, който се вижда в купето, а мен само привидно ми не стига :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дайте акъл. Колата върви нормално бързо, студена пали, тръгва без да придърпва. Загрее ли, обаче, пали 3 пъти по - трудно, върви нормално бързо, в редки случай, обаче, при подаването на газ за тръгване, гасне дори и с помпане на педалЯ, след което следва същото 4-5секундно въртене. Сложих от оранжевата бобината, същата торта. Все още не съм отрязал опашката на клапана за малки обороти. Що е то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дави се май от много бензин , сашко драсни една скица на тенекето да видим дали мога ти го згъна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, телоподаващо ще имаме зимата, то ни е назаем, а и както се очертава и аз тогава ще имам някакви пари. Ако дотогава не сме се скарали с галиарда, ще отрежа парчето и ще го опиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам скоба за барабани назаем, най - вероятно за този уикенд, но тъй като много ме мързи, може и за другия. Скобата искам да е с глава за гаечен 32. Нещо при поклащане на колата тропа в барабана, и си мисля че полуоската пак сама ще изпадне на асфалта като разглобя окачването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си я прибрал в квартала. Днес към 16:30 веднага я разпознах докато се разхождах. Беше паркирана обратно на позволената за движение посока на ул. Дедеагач. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм, там е. Онзи ден сипах за 10 кинта смешните 3.84литра, с тях отидох до младост4, до кат, върнах се в младост4 и се прибрах точно на изпарения. Опита се да изгасне на булеварда, но се разбрахме, че е противопоказно.. сега не пали :lol: Пък за посоката на улицата, то си е на 2 мин от нас, аз живея в квартала още от преди улиците да имат посока и не ми пука къде си карам, аз съм си у нас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

врвмената се менят . каквото било било . на полицая също не му пука какви за били знаците преди години ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе трябв да се внимава. На полицаите не им минават тия : " Еее навремето тука си беше двупосочно..." Боли го него кво е било навремето...

Но и не могат да те глобят че си паркирал на обратно на движението ако не са те видели да влизаш в насрещното в улицата. Т.е. ти може да си си дошъл от правилната посока, но да си влязъл на задна защото така ти е по лесно да паркираш ... примерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на 59км, а знам,че на 61км свършва горивото, и през подлез минавам :lol: Куките няма да ме бутнат, клаксонджиите няма да ме пожалят, а и аз съм стар вече за бутангенс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мене , да ти е честита!!

Дъги безаварийни километри и поне 10 събора s_flag

 

Пък като я подхванете, може да ме поканиш в гаража , умни съвети не ще давам,

че не разбирам, но ще следя за правилната концентрация на хмел в кръвта.

 

Успехи Саше! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Да повдигна малко ентусиазма :)post-1079-138453418792_thumb.jpg

 

Голямо благодаря на Shotik, Галиарда и съседа с фелицията, чийто ник забравих. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, къв е тоя мъртвец? smile004

Нещо се е килнал на една страна, като потъващ кораб :-)

 

Добре, че е червената капачка, да го издаде, че май ще има вътък, че...

 

По темата:

 

Стискам палци за Технотеста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неочакван обрат!

Днес, точно пред Технотест един Вивакомец нацелил GL-a доста тежко изотзад. Не го бил видял! Червена кола как се пропуска! При ясен, слънчев ден! :smt0344 Ето снимков материал:

 

1145540467133070527913488383937udQU9DQDi5SXhiXiZZJ.JPG

 

154766743717191178261348838399X7UVAT75UQ6QulVtbLHw.JPG

 

83962391115396286501348838407CsbBsI8ZlS1MtEe3LEln.JPG

 

147938175920264976381348838510xjACfPrWADKpEMjCF2e2.JPG

 

109459192716691040771348838525fv3HfPSLft7b3cg6an3e.JPG

 

Тук е момента да кажа "Евала" на Сашо за непукизма - ударен - неударен - влезе в Технотест! smile126

 

21011934536345864541348838532J0xGPp5lgu0u2EIPc1PY.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй колко мъка има на тоя свят! ](*,) ](*,) :smt0344 Саше важното е, че ти си добре! Обаче ми е гадно за теб, толкова време стоя без кола и успя да си вземеш толкова рядък модел и сега... ](*,) Колата в какво състояние е, може ли да се оправи? Надявам се да не се откажеш. Моята е била смелена горе долу по същия начин, пак отзад в ляво и виж сега как изглежда. Какви ще са последиците за виновния? Надявам се да си получи заслуженото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млеее колега :x .Тоя пък със тоя бял копанарин(ford),да не е къорау бе да му е...а майката.Аз ако бях на тебе щях да му кажа:слушай ко,умитъйсъ от тука и оставай копанарина иначе ще извикам ченгетата да ти треснат един акт,ами представи си ако беше човек кво щеше да е.Иначе споко ще стане намери си някое купе със здрави калници,изрежи ги измери твойте пасни ги завари ги китни ги и ще стане работата.Казвам ти ги защото и моета беше така ,дори и диагоналите на задното стъкло имаха 10 санта разминаване ,понеже я отъркалях ,и се нацепих в идин орех. Дано се справиш с проблема ,късмет.Ако искаш съвети може да ме питаш ще ти кажа как оправихме и моята.Щом е тенекия ще се оправи,според мен ако можете сами да я оправите по добре ,иначе ще ти вземат 1000 лв да ти я оправят.Пък братовчед ми оправяше коли преди и е от софия ако не можете да я оправите мога да го попитам да ле ще се наеме или поне да я боядиса след време. П.п баси копанарина нищо му няма бе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее, как пък точно тая кола бе да му се невиди !!! :smt0344 Не е истина колко криво ми стана, като видях тия снимки, даже си представих, ако ме беше надънил ме ... как си брои зъбите по земята.

 

Саше, имам един заден капак ... чисто нов е, ама му е@аха майката на праховото и е леко вдлъбнат, но става за временно ползване. Мога да ти го докарам другата седмица. Ако мога с друго да помогна - казвай !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.