Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво ще е очакваното време за събора


Recommended Posts

Какво ще е метеорологичното време.Май пак ни очакват градушки и дъждове.След 2 седмици страхотно време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще е метеорологичното време.Май пак ни очакват градушки и дъждове.След 2 седмици страхотно време...

Прогнозата е такава. :mrgreen:

Поне ще ни "върви по вода". smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъждът по време на събора е нещо като традиция вече :mrgreen:

 

И във вторник и сряда времето ще бъде слънчево и топло, с температури: сутринта между 7 и 12°, а през деня достигащи до 25-30°, по морския бряг до 22-23°. В сряда над планините ще има временни увеличения на облачността. През втората половина от седмицата атмосферата над страната ще се лабилизира. Ще бъде предимно слънчево, но в часовете около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на Гергьовден на места в западните райони, а през следващите дни и в останалата част от страната ще има краткотрайни валежи с гръмотевици. В Западна и Централна България дневните температури ще се понижат с няколко градуса.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако вали град ко праим ? Мен много ме боли сърцето като видя подобно нещо, ще хвърлям родопското одеало в/у колата, пък който ще да се смее :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.btv.bg/videos/vremeto/video/ ... 510_g.html

 

http://sinoptik.bg/?lid=100731549

 

Както някой беше казал - кога не е валяло на събора, но кога това ни е спирало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако вали град ко праим ? Мен много ме боли сърцето като видя подобно нещо, ще хвърлям родопското одеало в/у колата, пък който ще да се смее :?

2 персийски килима си мъкна аз :oops: и отгоре брезента.Срам ,несрам...

майка ми остава без килим в хола си за няколко дни :D

По сигурни са от родопското одеало!

post-2454-138453214451_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако вали град ко праим ? Мен много ме боли сърцето като видя подобно нещо, ще хвърлям родопското одеало в/у колата, пък който ще да се смее :?

2 персийски килима си мъкна аз :oops: Срам ,несрам...

Няма никакъв срам! Точно така се прави!Аз също ще си взема някакво покривало за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да те е срам, налял си доста в тази кола... докато на моята уличница не и дреме - откакто е при мен гараж не е виждала, нито навес дори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променихме датите нарочно - уж да избегнем дежурните първомайски дъждове, и какво стана... ](*,)

Да бе братче, а виж какво време беше събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С минимална промяна на датите никога няма да си решим проблема с дъжда. Май месец винаги е бил дъждовен. Решението е събора да се измести с 1 месец по-късно. Тогава освен че има много по-малка вероятност от валежи, но и времето е по-топло, което за планина определено има значение. Вярно, тогава няма официални празници, т.е. почивни дни, но пък деня е достатъчно дълъг и слънце има до късно. Това предполага, че в петък не е проблем да се пътува за събора (след работа), събота - състезания, неделя - награждавване. А за тези, които участват в организацията и се налага да са 1 ден по-рано там, не мисля, че е проблем да си вземат 1 ден отпуска, болничен или кой както се договори с работодателя.

 

Поста ми е просто идея. Колкото и да ни е хубаво, че сме заедно и заради това да сме готови да пренебрегнем редица незгоди, все си мисля, че би ни било още по-добре, ако не трябва ежегодно да се крием от дъжда и да се съобразяваме с него, изразено в прибежки, набързо събиране на инвентар и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2.

И ние с Жената мислим същото като Юли. smile159

Безумие е да търчиш целият мокър, подгизнал и да си мислиш че ти е хубаво... това е мазохизъм.

Да не говоря за мокрите седалки и кори на вратите на автомобилите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, догодина сериозно трябва да се помисли събора да се измести за началото на юни(ако не и средата). Смятам, че за (почти)никой няма да е проблем да си уреди един почивен петък или да пътува след работа, а събора да е петък вечер+уикенда. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, има лека промяна в прогнозата!Има лъч надежда да е кофти на 06.05 и след това на 08.05 , т.е. да не е постоянно лабилно!Може пък и само да превали пролетно и дори да е ок! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май,ще е по-добро времето в сравнение с миналата година.... :-k

 

http://weather.bg/bg/indnew1.php?glaven ... dnosrochna

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В обедната емисия на БТВ днес казаха че валежите ще са предимно вечер и през ноща.Това ни устроива ,нали? :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе попринцип не ама какво да се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.