Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за покупка на Skoda Octavia Tour 1.9 TDI 4x4 2005


Confusion

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам намерението да се присъединя към форума, като закупя този автомобил:

 

http://www.cars.bg/u132782

 

моля за мнения от ваша страна, всякакви препоръки и предложения са добре дошли.

Дали да ходим до Еуратек за преглед или при някой "по-доверен" мастор, предложения за прегледа също са добре дошли?

Има ли нящо специфично в този модел, което трябва да се провери на 100%?

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен 200хил. км. минали през Дупница т.е. умножени с някакъв коефициент.На твърде много км. ми се струва тази кола. Още повече кола от Дупница или пък Враца, не казвам, че там няма и честни люде(ако човека ти е сигурен,щото цената е доста примамлива), но аре няма нужда... smile001.Аз преди 2 седмици си взех 2.0ТДИ на много по-дебела цена, но всеки екземпляр е сам за себе си. Според мен съвременен дизел се купува на старо само от много доверен човек, инъче може да се опариш много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

справка в mobile de - от 2005г дизел до 5001 евро резутат :само две коли от които едната е такси,двете са със стария мотор,няма как да купиш хубава октавия от 2005 година дизел помпа-дюза та дори и 4Х4 за 10000лв увери се сам

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... dCarSeals=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сигурен човек неможе да се говори, видах я от обявата.

Потърсих и тук, виждам че се е пробвал и тук да я пласира в началото на годината, вижте тази тема:

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 1b5b164f67

Наистина не отричам, че е карана много, надявам се поне тези 200К да са реални и да не се е опитвал да връша километража.

Какво предлагате - преглед в Еуратек, друго ... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не видях да има лепенка на ЕТ на задното стъкло, но може и да е махната...

ако наистина е от ЕТ, километрите могат да се проверят там, все пак трябва да има някаква сервизна история... ако продавача не се съгласи да се провери историята или започне да увърта, работата не е чиста

много е важно какво/как ти говори продавача, много пъти само като го чуя какви ми ги говори, дори не съм се качвал да карам колата, директно съм се отказвал...

късмет с покупката smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да обиждам еура тек,но там могат да ти кажат само очевидни неща,разбира се ако не ги мързи и да гледат :lol: с една дума няма

няма да ти е много полезен прегледа им,но не мога да ти предложа друго място "майстор" защото просто няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти една обявка, мааалко след тази която гледаш - http://www.cars.bg/u129872 - колата е клубна, човека е точен, със голямо желание и любов я е карал, пазил и ъпгрейдвал, та ако не те притеснява бензиновия двигател - има за какво да мислиш. :mrgreen: Снимките съм ги правил аз, на една от срещите на НИМ в София.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow, skodafen,

 

Благодаря за офертите (гледал съм и на сайта на ЕТ), но като цяло се различават от критерийте ми на подбор, които грубо казано са: комби + дизел + 6скорости + над90к.с. + цена до 9500 + след 2003г.

Това "Съни Тур", предполагам не означава "Tour", т.е. не 4х4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молим, с квот можем - помагаме. :mrgreen: Съни Тур е с по-богато оборудване от Тур, но не е 4х4.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно да е от ЕТ,като гледам и номера е от 2005г.

А и собственика може да я е оставил в автокъща в Дупница за продажба! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата е от края на 2005 началото на 2006 и няма лепенка на ЕТ,затова това да не е разглеждано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата е от края на 2005 началото на 2006 и няма лепенка на ЕТ,затова това да не е разглеждано!

 

 

Моята е от тази година - нямам лепенка на ЕТ, нямам реклами на ЕТ под номерата :) Колата е чиста, а ако се опитат да слагат лепенки - ще я махна веднага, нищо, че е сервизна там - по книжка си мисля, че е достатъчно :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията, въпреки тях я купих :D . Сега на дневен ред е обслужването - ако има някой с такъв автомобил ще се радвам да сподели какво, кога, какво и евентуално къде да сменя.

Поздрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.