Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как да запуша дупките в карбуратора?


Recommended Posts

Здравейте!

свалям газовата и ... всякакви идеи са ми от полза. На първо време ще затъпча навитите в карба тръбички с нещо...

но имайки предвид че ще се трупат мръсотийки там - търся по-културно решение да запуша дупките в корпуса на карба :-k

в краен случай ще сменям целия карбуратор... но някак си не ми се иска много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

свалям газовата и ... всякакви идеи са ми от полза. На първо време ще затъпча навитите в карба тръбички с нещо...

но имайки предвид че ще се трупат мръсотийки там - търся по-културно решение да запуша дупките в корпуса на карба :-k

в краен случай ще сменям целия карбуратор... но някак си не ми се иска много

 

Щуцера е 10мм. Тапа от шише като старите от оцет,или къс маркуч и болт. В никакъв случай връзка м/у тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две парчета шпилка 10х1 намзани със син локтайт за резба и навити така че да се изравнят от вътрешната страна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! На първо време къс маркуч с болтче, като намеря кой да ми изреже толкова къса шпилка - и така :mrgreen:

това с шпилката е адски хитро :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.