Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Температура на охлаждане от клима О1


Favorit

Recommended Posts

Момчета къде мога да намеря инфо какви градуси пуска климатика при октавия 1 на духалките ако всичко е наред? Минималните трябва да са някъде около 5-6-7 градуса? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета къде мога да намеря инфо какви градуси пуска климатика при октавия 1 на духалките ако всичко е наред? Минималните трябва да са някъде около 5-6-7 градуса? :-k

 

възможно е и на моменти да стига и 3 градуса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го знаех че е около 5 градуса мининално. Но при по дълго време каране (например по магистрала с обороти на двигателя 3500-4000), имам чувството че става много студено. Под 5 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм. Аз сменях кондензатора на Октавията, като не ми се даваше пари за оригинален сложих евтин вариант чийто дебит е по малък, само на око като го погледнеш и виждаш че е на около 30-35% по тесен от оригиналния. Резултата е температура на изхода на въздуховодите 10 градуса но на място. При по висока скорост ще падне още малко. Но определно се усеща че климата не духа толкова студено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм. Аз сменях кондензатора на Октавията, като не ми се даваше пари за оригинален сложих евтин вариант чийто дебит е по малък, само на око като го погледнеш и виждаш че е на около 30-35% по тесен от оригиналния. Резултата е температура на изхода на въздуховодите 10 градуса но на място. При по висока скорост ще падне още малко. Но определно се усеща че климата не духа толкова студено.

 

ако кондензатора е по-малък и сте го заредили по табелка това означава,че фреона е в повече и с прецизно дозиране температурата ще падне още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.