Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теглене на платформа с О2 ТДИ


skodadsgtdi

Recommended Posts

Как мислите? Октавия 2.0tdi 140hp ще можели да тегли платформа с друга Октавия отгоре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводското ограничение е за ремарке без спирачки до 650 кг и за ремарке със спирачки до 1600 кг.

Аз лично досега ремарке/платформа със спирачки за лек автомобил не съм виждал, така че отговорът е по-скоро НЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи дискове 312предни и 254задни и ще може.Иначе наистина може да стане проблем със спирането :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводското ограничение е за ремарке без спирачки до 650 кг и за ремарке със спирачки до 1600 кг.

Аз лично досега ремарке/платформа със спирачки за лек автомобил не съм виждал, така че отговорът е по-скоро НЕ.

 

Може може да тегли. Само че с по ниска скорост и няма да има проблеми с спирането. Ние с Фела 1.6 неведнъж сме возили шкоди на платформи напред назад...Влачим се но свършаме работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводското ограничение е за ремарке без спирачки до 650 кг и за ремарке със спирачки до 1600 кг.

Аз лично досега ремарке/платформа със спирачки за лек автомобил не съм виждал, така че отговорът е по-скоро НЕ.

 

според мен при полезен товар над 600кг. би трябвало да има собствени спирачки,и при това положение не би трябвало да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да рискувам, затова ще взема Наварата на сестрата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да рискувам, затова ще взема Наварата на сестрата.

 

Ти отиваш с платформа за окито от Джърмани ли? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мислите? Октавия 2.0tdi 140hp ще можели да тегли платформа с друга Октавия отгоре?

 

Що пък ще я караш с платформа?Не може ли на самоход? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платформа има брат ми в Германия, защото беше закарал неговата кола (VW passat bluemotion) дълга история и сега иска да си я вземе (Първоначално мислех да докарам Оки-то на платформа) Отиваме двамата, той си закача платформата с пасата отгоре, а аз се качвам на Октавията и "излитам"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.