Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ъпгрейд на решетка от Окти2 (Фейслифт)


Recommended Posts

Вчера случайно докато разглеждах за пореден път SuperSkoda гледам предна решетка за фейслифтната Окти 2, но на пръв поглед нищо интересно, а обясняват, че струва 49,99 Евро..... но не е самата решетка! Оказа се, че пичовете искали толкова кинти за едни стоманени лентички, които се слагат в средата на всяка вертикална пластмасова "лента". За съжаление тъйкато имаме рестрикция "Изображението не може да надхвърля 800 пиксела широчина" не мога да пусна директни снимки и ще ви препратя сами да ги погледнете:

 

http://www.superskoda.com/images/Plasty/o2f-fgins.jpg

http://www.superskoda.com/images/Plasty/o2f-fgins2.jpg

http://www.superskoda.com/images/Plasty/o2f-fgins5.jpg

 

Не изглежда зле, дори си ми харесва, но за тези пари просто не са познали. Дали според вас не можем сами да си "ъпдейтнем" решетките като просто намерим вярната тънка метална "тел", която да не ръждясва? Аз по една случайност си поръчах нова предна решетка от фейслифтната Окти2, но още не съм я монтирал. Разгледах я обстойно и мисля, че мисията ни е напълно лесна за реализиране.

 

 

btw за да не отварям нова тема да помоля някой с ETKA ако може да

ми извади номера на пластмасовата никелирана част от предната решетка.

Тази, която държи в себе си и самата емблема на Шкода. Моята е спукана

и бих искал да си поръчам нова преди да я монтирам. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по една случайност си поръчах нова предна решетка от фейслифтната Окти2, но още не съм я монтирал. Разгледах я обстойно и мисля, че мисията ни е напълно лесна за реализиране.

 

ако твоята О2 не е FL няма да стане заради разлики в броните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi,това което са направили чехите,аз си го направих миналото лято с мойта решетка.До сега не е мръднало фолиото.Нямам снимки за да ти го покажа,но на Сокола ще го видиш на живо.Ето го и материала с който я облепих решетката,купих го от Германия ,мога да ти взема ако искаш.post-3740-138453213712_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

micyri, страхувам се, че не ми разбра мисълта. Разликата между двете решетки (преди и след фейслифт) е, че по-новата е с по-дебели вертикални ребра, които в средата си имат улей/канал. Тарикатите от SuperSkoda ни искат 49.99 Евро за 19 броя огънати парчета стоманена тел, която влиза във въпросните канали на ребрата и решетката изглежда по-фйешън! Не съм сигурен, че с това, което си използвал ти ще постигна този ефект, освен ако не съм се заблудил нещо тотално и не съм те разбрал как си процедирал...

 

esto, за сега нещата съвпадат, но ще ти кажа със сигурност сравнително скоро дали не съм се излъгал зловещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С на микури фолиото няма да стане.

С тел пак няма да стане красиво-хората са ги изпипали и едвали са телове огънати.По скоро са никелирани пластмаски.

За ставането на маската-зловещо си се излъгал smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам добре от снимката, но нали в БГ гарга тунинг магазините продават като алуминиеви лайсни с 2нозапелящо отзад?

За 1лев/метър си е далавера :)

 

Аз като бях хал-хабер едно време си бях направил така решетката !

006104564.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.