Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как е пътя София-Орешак?


karaul

Recommended Posts

Привет колеги,

 

някой минавал ли е скоро за Орешак? По отклонението преди Сопот или през другото 'дето е след Абланица се раздвоявам.

Чудя се как е пътя и откъде да мина?

 

Благодаря предварително smile027 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-добре мини по царския път. Другия път не ми се вярва да е в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини като за Троян. Като влезеш в Троян, преди да се стесни пътя (до фабриките за мебели), точно след една бензоностанция вляво, завиваш на ляво, минавам през релсите и на Т-образното кръстовище си на ляво пак. Караш все направо, след това и си в играта. По този участък дупки има само между релсите след завода и Т-образното кръстовище. Не са много големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, ще тествам маршрута, който Karaibrahim казва. После ще пиша как е smile027 .

Там съм събота и неделя заради един събор :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно прав е колегата Karaibrahim. Карай по този обходен маршрут на гр. Троян и няма да сгрешиш. Често има полиция на изхода от Троян, точно преди Орешак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя е супер. Ако следвате инструкциите на Karaibrahim няма да сбъркате. Пътя е супер само на споменатите места има малко неравности.

 

Благодаря ви отново smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.