Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на съденител на Felicia, къде ?


fitnes

Recommended Posts

Здравейте колеги, тъй като вече съединитела отделя много отгоре (зацепва накрая) и предърпва неприятно, мисля че е време на се сменя, но има един гоолям проблем. Незнам къде да отида да ми го сменят, тъй като искам компетентно отношение поради следните причини:

 

1. Искам да ми сложат наистина съединитела, който си купя (Sachs), а не да ме прекарат :)

2. Първа скорост ми хърка, ако не подам към втора и тогава да включа на първа. Някои казват, че е синхронизатор, други че няма синхронизатор на първа. Затова и този дефект в скоростната кутия мисля, че е добре да се оправи, като се сменя съединителя.

3. Масло по двигателя от средната гарнитура, а може и от друга, но не е от капака на клапаните. Малко хора биха направили тази профилактика с гарнитурите качествено според мен.

 

Колеги реших имам възможност да закарам колата си (Шкода Фелиция 1.3 карбуратор) в Пловдив, Пазарджик, Димитровград и Хасково. Дайте ми съвет къде и при кой, тъй като наскоро си имах проблеми с 2 уж специализирани сервизи. Единия в Пловдив, а другия в Пазарджик и не останах изобщо доволен и то за смяна на водни съдинения, какво остава за нещо по сериозно. Взеха ми парите и да двете места и все течеше. Други са ми връщали други части от сменените по колата ми, което ме навява на мисълта, че се опитват да мамят. Изобщо пълна трагедия.

 

Благодаря ви предварително и се надявам да има отзовали се съфорумници smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.