Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Грешки на Vag-Com при О2


painkiller

Recommended Posts

Здравейте колеги

 

Имам 3 грешки на октито , ако може да дадете съвет за тях :

 

1.(00924)-Relay for Headlamp Cleaning System (J39)

009-Open or Short to Ground

 

2.(01305)Databus for Infotainment

004-No Signal /Communication

 

3.(01304)Radio

004-No Signal /Communication

 

Последните две предполагам са заради китайската навигация която съм монтирал преди известно време , към самата нея си имаше CAN "преходник" - една кутийка черна която е вързана към навито.Още като я взех , забелязах че след монтажа не ми свети подсветката на бутоните , ако колата я оставя на полуконтакт , след около 10-15 мин се чува едно реле , бутоните премигват и пак си угасват.

 

Ще съм благодарен на всеки дал идея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм..това е странно при положение че нямам пръскачки на фаровете smile012 , тъй като съм с афтер маркет ксенон - не оригинален , възможно ли е понеже ми е активирано(в сервиза на ЕТ) че е с ксненон заради това да е тази грешка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k Логично е и, до колкото знам, няма опция за изключване на пръскалките на фаровете, независимо дали ги имаш или не, освен ако не се "дезактивира" ксенона. Тогава, обаче, май светва индикацията за изгоряла крушка. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.