Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешно търся комп. сервиз в София


Recommended Posts

Колеги, спешно търся компютърен сервиз в София или специалист. Компа на синковеца се е скапал днеска , а той прави някакво задание и му е нужен много компютъра. smile012 Сам се е изключил и при повторното включване е излязъл сетъпа и клавиатурата е блокирала.Преди няколко дни също сам се бил изключил ,но при включването е тръгнал нормално. А днес не. Замислям се за захранване или дъно ,но не съм специалист. Лошото е ,че сина е от скоро в София и не знае кадърните сервизи. Ако някой знае и има желание да помогне да даде координати за да може утре да се занесе компа на ремонт естествено срещу заплащане.

п п Знам ,че всички фирми имат сервизи в Софето и сигурно са хиляди, но все пак ми трябва някой ,който бързо ще реши проблема защото заданието не чака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене нашите хардуеристи са доста добри. шефа ми ги ползва от поне 6 год.

КОМОС - 02 / 963-4438

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.