Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Октавия


Recommended Posts

Днес бях в Еуратек и си поръчах Октавия 1.6TDI със 7-степенна DSG трансмисия, ниво на оборудване Elegance. Цвят Тъмно червен металик и много допълнителни екстри:

- кожен салон Alcantara

- подгряване на предни и задни седалки

- управление на DSG трансмисията от волана

- сензори за паркиране отпред и отзад

- навигационна система Columbus

- удължение на гаранцията и много други екстри

Много време съм се колебал какъв двигател да избера, но като видях в конфигуратора за този с DSG трансмисията реших, че ще е този. От Еуратек ми казаха че колата ми ще пристигне най-рано след 3 месеца.Нямам търпение да подкарам звяра. Досега съм имал 2 Шкоди Октавия Mk1 1.9tdi и Октавия Mk2 2.0tdi DSG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,за новата придобивка и добре дошъл във форума.

Дано не ти се стори слабичка след двулитровата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз другите не съм ги продавал и не смятам да ги продавам. Работата ми е свързана с много пътуване на далече и в чужбина, затова взех най-малкият дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,честито за новата колица и безаварийно! smile159

 

П.П.Крайно време ти е било да влезеш в клуба( с тия три Октита)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново ходих в Еуратек и ми казаха че съм късметлия, защото има такава кола в наличност в Германия (поръчалият я човек се отказал) и ми предложиха да я взема. Другата седмица заминавам за германия :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и 2 снимки:

post-6069-138453213891_thumb.jpg

post-6069-138453213892_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе направо е невероятна пожелавамти много безпроблемни километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново ходих в Еуратек и ми казаха че съм късметлия, защото има такава кола в наличност в Германия (поръчалият я човек се отказал) и ми предложиха да я взема. Другата седмица заминавам за германия :D:D:D

 

 

Еххх, защо нямам и аз този късмет. Чакам ли чакам, още 2 месеца ми остават.

 

Честито на колегата и много хубави моменти с колицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Duuuude.... Tия джанти й стоят мега яко!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е хубава колицата и цвета и отива, ама защо трябва да ходиш до немско, не могат ли да я пратят на ЕТ колата. А тези снимки откъде са, защото гледам че пише нещо на входа на магазина DBF Бордо, а то е във Франция. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки ми пратиха не знам откъде са. Реших сам да я взема защото скоро няма да ми се налага да пътувам много, а искам да я изпробвам на дълъг път. Май Шкода центъра беше някъде на границата затова на единия вход пише нещо френско, а на другия нещо немско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои обаче главата не ги слуша !!!! За кво ти е таз Шкода , бе пич ?

В момента за 37 хил лв можеш да си вземеш чистак - бърсак PASAT 2.0 TDI - DSG ...залежал от края на 2008 г. в магазина на Стара Загора !!!! Бъкан с екстри .... За 32хил. лв. Jetta ...1,9 TDI - DSG ...Кво сте се влюбили в тез дървени Октавии - не мога да ви разбера !!!! Не гледате ИЗГОДНОТО , а да е ШКОДА !!! ...Че и до Germany ще бие път ....Ба - си !!!

Явно в Соца бащите Ви са имали 120-ки .... smile175 smile175 smile175

п.п. ...моята следваща кола ПЪК няма да е ШКОДА !!!!!!!!...това ми е първата и последната ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу димон е станал хейтър smile092

Смея да кажа, че Jetta не е нещо по-различно от "дървена Octavia", само дето е произведена в не много бялата част на света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам си поисках да я взема от Германия. Ти си купувай германските трошки, пък аз ще остана верен на Шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука има наченки на ерес smile021

 

п.с.а на колегата с новата Шкода пожелавам много безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам си поисках да я взема от Германия. Ти си купувай германските трошки, пък аз ще остана верен на Шкода

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skodadsgtdi, супер е колата :smt017 Със здраве да си я караш!

 

димоне, що така със злоба? Не очаквах от теб smile049 Така и не я хареса тая твойта Октавия от самото начало и това си е. Какво толкова и има? Вземи да я смениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skodadsgtdi, супер е колата :smt017 Със здраве да си я караш!

 

димоне, що така със злоба? Не очаквах от теб smile049 Така и не я хареса тая твойта Октавия от самото начало и това си е. Какво толкова и има? Вземи да я смениш.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен един Pasat 2008 ( нов - 0 км) е поне 3 пъти по-добър от една Октавия пък ако ще да е 2010 .

Като се има предвид , че е 2,0 + ДСГ и куп екстри ..., а цената пък е 37 хил лв . Става дума за нови автомобили.

Изразих свое мнение - всеки има право на това !!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои обаче главата не ги слуша !!!! За кво ти е таз Шкода , бе пич ?

В момента за 37 хил лв можеш да си вземеш чистак - бърсак PASAT 2.0 TDI - DSG ...залежал от края на 2008 г. в магазина на Стара Загора !!!! Бъкан с екстри .... За 32хил. лв. Jetta ...1,9 TDI - DSG ...Кво сте се влюбили в тез дървени Октавии - не мога да ви разбера !!!! Не гледате ИЗГОДНОТО , а да е ШКОДА !!! ...Че и до Germany ще бие път ....Ба - си !!!

Явно в Соца бащите Ви са имали 120-ки .... smile175 smile175 smile175

п.п. ...моята следваща кола ПЪК няма да е ШКОДА !!!!!!!!...това ми е първата и последната ....

То че е така, така е. Сега има добри предложения и от други автомобилни марки. Примерно Тойота. За пари м/у 35 и 40 хил. лева може до се вземе новата авенсис 2.0 дизел 126к.с. Ама колегата си е преценил и може сама да го поздравим с избора и да му пожелаем по- скоро да си вземе октавията и да и се радва.

http://www.toyota.bg/Images/Avensis_tcm419-589538.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.