Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разход на гориво


Alien

Recommended Posts

Здравейте,

 

От няколко месеца карам Superb (производство 2007-ма) с 1.8T 150bhp с 5 степенен автоматик

По спецификации извънградския разход е 7.1

При положение, че карам доста спокойно и с не повече от 120 по магистралата и съответно 90-110 по междуградските пътища успях да постигна разход 9л на 100км (с гориво А95 и пробег около 650км)

Интересно ми е колегите с този двигател какво постигат като разход, защото аз рядко падам под 10 (говорим само за извънградско, защото другото е ясно, че много зависи от задръстванията).

 

Преди това карах Окатвия 2, 1.9 TDI, при която обещаното беше 4.1, а реално при мен беше 4.8-5.2 при гореспоменатото каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.