Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2010 - ТЕХНИЧЕСКА КОМИСИЯ


bega4kata

Recommended Posts

Аудиото е решено: Краси, ти ще оценяваш. Намери си помагач от твоята компания, за да става по-бързо.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • Krankenstein

    8

  • BlackPearl

    7

  • mihailstoianov

    6

Най-много писали в темата

Аудиото е решено: Краси, ти ще оценяваш. Намери си помагач от твоята компания, за да става по-бързо.

 

Поздрави

 

Аз съм мераклия ако искате помощинк в оценяването но само акомога да участвам. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудиото е решено: Краси, ти ще оценяваш. Намери си помагач от твоята компания, за да става по-бързо.

 

Поздрави

 

Аз съм мераклия ако искате помощинк в оценяването но само акомога да участвам. :smt004

 

Не не, по добре участвай. Знам че имаш хубава музика а са малко шкодите с такива. ;)

 

И 10-на коли да има, оценяването ще ми отнеме по 10-на минути на кола.. Мисълтам и е след стартиране на оценяването, докато преслушам колите спокойно могат да си текат останалите мероприятия и като приключа ще предам листите и могат да се съобщят точките и местата.

Има едно приятелче от Габрово (Пешо Хертза :D ), момчета е съдия в Емма и може заедно да оценяваме, знам че той ще присъства на шкода събора а и мога с него предварително да се уговоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не не, по добре участвай. Знам че имаш хубава музика а са малко шкодите с такива. ;)

 

И 10-на коли да има, оценяването ще ми отнеме по 10-на минути на кола.. Мисълтам и е след стартиране на оценяването, докато преслушам колите спокойно могат да си текат останалите мероприятия и като приключа ще предам листите и могат да се съобщят точките и местата.

Има едно приятелче от Габрово (Пешо Хертза :D ), момчета е съдия в Емма и може заедно да оценяваме, знам че той ще присъства на шкода събора а и мога с него предварително да се уговоря

 

Съгласен. Само не разбрах състезанието по SPL :smt004 ли ще бъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не не, по добре участвай. Знам че имаш хубава музика а са малко шкодите с такива. ;)

 

И 10-на коли да има, оценяването ще ми отнеме по 10-на минути на кола.. Мисълтам и е след стартиране на оценяването, докато преслушам колите спокойно могат да си текат останалите мероприятия и като приключа ще предам листите и могат да се съобщят точките и местата.

Има едно приятелче от Габрово (Пешо Хертза :D ), момчета е съдия в Емма и може заедно да оценяваме, знам че той ще присъства на шкода събора а и мога с него предварително да се уговоря

 

Съгласен. Само не разбрах състезанието по SPL :smt004 ли ще бъде

 

Няма да бъде такова. Ще бъде по общо, няма да меря децибели - ще има оценка за качество на звука, сила на свука и инсталация. Сбора от трите ще дава общия резултат. Понеже както сам ще се убедиш няма чак толкова много кар-аудио фенове в нашия форум няма смисъл да задълбочаваме нещата с СПЛ, SQ и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка да споделя едно предложение, пък дали ще се възприеме - всички ще преценят.

След като Коко (Redline) спечели 3 първи места и според правилата няма да участва, би ли се съгласил да оценява в категориите Оптичен тунинг, Интериор и Топ автомобил.

Кокич извинявам се, че не те питам лично а на всеослушание smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, при цялото ми уважение към тебе, хайде да се спрем с това определяне кой заслужава да бъде в комисията. А и наградата за интериор е връчена на кола със сток интериор. Дайте по-добре да вземем да сменим името на награда за подръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.