Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2010 - ТЕХНИЧЕСКА КОМИСИЯ


bega4kata

Recommended Posts

Стига с тия купи ве! Кво ще ви сгрее една купа? Нали се събираме да се видим, да си побъбрим, да апнем и да пийнем. Пък покрай тия неща и да видим кой кво е сторил на кошника си. Не се занимавайте с глупости (мое мнение), не сме tuning.bg!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • Krankenstein

    8

  • BlackPearl

    7

  • mihailstoianov

    6

Най-много писали в темата

абсолютно прави сте

няма да се раздават купи щом искате

кой го е измислил това с тея купи....не знам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има визия как стават нещата,всеки си има вкус.Ама примерно аз съм против слагането на някои елементи особено по външния тунинг,които определено имат противоречив характер,презакичване,мерки слагани само за красота(тип китайско окачване за 300лв).Та затова-3 членно жури,даващо една оценка въз основа на точкова система-София,Варна и един представител на останалата част от бг.Има много хора дето се впрягат като магаре на каруца и 100% ще има недоволни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях обещал да не пиша повече тук, ама понеже за този събор вече са похарчени пари за купите и не върви да се изхвърлят просто така - не е честно спрямо хората, които са отделили свободно време и средства, за да ги осигурят. Та идеята ми е, за да няма караници и недоволни накрая, просто да не се провеждат конкурси със субективна оценка по технически и тунинг елементи, състояние и атрактивност на автомобила и т.н., а да останат само такива "фън" награди, като например най-стар и най-млад участник, най-стар автомобил, екипаж пристгинал от най-далеч, най-мръсен, най-чист... тези поне няма да пораждат спорове и недоволства, а напротив ще спомагат за доброто настроение и забавната атмосфера. А ако наистина има колеги /в което се съмнявам/, чиито главен стимул да си прават колите са купите, то ако решат по тази причина да не уважат събора според мен няма да е голяма загуба за останалите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казваите ако ще има състзания за най-мръсен че мислех да я почерпя моята с една баня послучеи събора че то това ще и е за лятото smile168

 

 

аз предлагам тази година да е по старому със гласуванията и както е на всчки събори неможе да е с комисии ние несме ЕММА или нещо си друго събираме се за купона и да се запознаем.Вкрайна сметка всичко се прави за шоу.помислете реално ако искае купи има си международни състезания очастваите там.Поне знаете че ще има някакво признание а не изписани няколко реда или една две теми в НАШИЯ форум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях обещал да не пиша повече тук, ама понеже за този събор вече са похарчени пари за купите и не върви да се изхвърлят просто така - не е честно спрямо хората, които са отделили свободно време и средства, за да ги осигурят. Та идеята ми е, за да няма караници и недоволни накрая, просто да не се провеждат конкурси със субективна оценка по технически и тунинг елементи, състояние и атрактивност на автомобила и т.н., а да останат само такива "фън" награди, като например най-стар и най-млад участник, най-стар автомобил, екипаж пристгинал от най-далеч, най-мръсен, най-чист... тези поне няма да пораждат спорове и недоволства, а напротив ще спомагат за доброто настроение и забавната атмосфера. А ако наистина има колеги /в което се съмнявам/, чиито главен стимул да си прават колите са купите, то ако решат по тази причина да не уважат събора според мен няма да е голяма загуба за останалите...

 

Мите,забрави и купа за мистър и мисис събор,най-дебел и най-слаб участник! smile001 Аз мисля да се пусна в някоя от категориите,щото със стокаджийската си кола,нямам шансове за медал! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa, не съм забравил, ама ако предложа ще ме обвинят в "купогонство", понеже за най-"дебел" просто нямам конкуренция :lol: А за мистър и мис пак ми се струва много субективно - да не се хванат накрая миските за косите, а мистърите да не казвам къде :roll:

Извинявам се за спама, подкреям Исята че темата вече се изчерпа и дори предлагам да я заключи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е субективно бе хора.За най дебел участник как ще се определи купата??Трябва с кантарчето...ама може да има по-голям дебелак,който да е по-дребен на ръст и въпреки че е по-дебел видимо,да е с 1 килограм по лек от този който е едър по структора.Май ще трябва и медицинско лице да си доведем на наши разноски,то да определи кой има най голямо наднормено тегло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медицинско лице аз ще водя, споко ;) А относно дебелината има си телесен идекс ръст/тегло, дори китайския ми телефон има опция за пресмятането му... но това за дебелаците беше в кръга на майтапа все пак, как се връзваш само smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък този събор си мисля че трябва да го посветим и да дадем почит на един ГОЛЯМ ЧОВЕК - Диан Станев. :|

Мир на праха му!

viewtopic.php?f=1&t=15692&hilit=%D0%94%D0%B8%D1%8F%D0%BD

И нека тези "техническите" неща останат засега на заден план. Моля ви!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хораневили писва да се дракате кой какво е направил и кои каква купа ще вземе много ме е яд че в които и да е форум все едно и също всеки се драка за нещо глупаво.Казвам ви има си състезания затунинг дали щее мощност или външен хората са измислели как да се измерва.аз мисля че събора на шкода е с цел да се запознаем и да се порадваме наколите които имаме.и това всико обединява хората които ще отидем посредством марката коли които притежаваме.

 

сега имали съгласни с мен или всички сте против smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука пак доста съм изтървал......

 

Аз имам мнение ,че купите внасят радост и настроение във форума. Надъхват колегите и ги стимулира с всяка следваща година да сме по-добри и по-добри.

 

Винаги има спорове и недоволни,нали е някакъв вид съревнование, няма лошо!

 

Ако обърнете внимание по другите форуми има също доста спорове и то за призьори избрани от комисия и тн.

На почти всички клубове има такива неща, няма лошо.

 

Важното е да сме сплотени и да приемаме нещата с усмивка на лицето.

 

Сами даде просто предложение, а тука го обърнахме на е...и дискусията.

Пишете просто и ясно с аргументи: Да, става поради тези и тези факти; Не, не става понеже.....

 

Е, все пак не може всичко да е цветя и рози.

 

Все едно,аз сега да почна за колегиалност: Не ви е срам да говорите така , за кеф да се съберем на поляната и за лафче, а 2 поредни години ми крадат алкохола ( уиски и водка) и да се метне пак една дълга и широка тема.....

А...... и откраднаха знаменцата на шкода на чичи Мичи които се носят на събора за декорация!

Давайте градивни мнения!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък този събор си мисля че трябва да го посветим и да дадем почит на един ГОЛЯМ ЧОВЕК - Диан Станев. :|

Мир на праха му!

viewtopic.php?f=1&t=15692&hilit=%D0%94%D0%B8%D1%8F%D0%BD

И нека тези "техническите" неща останат засега на заден план. Моля ви!?

Не сме го забравили и доказателството ще е след седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ако обърнете внимание по другите форуми има също доста спорове и то за призьори избрани от комисия и тн.

На почти всички клубове има такива неща, няма лошо.

Има лошо пич, не бива да се караме помежду си, за да

... сме сплотени и да приемаме нещата с усмивка на лицето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, нормално е!!!

 

Събрали сме се хора (и то около 200) на едно място. Всеки си има различен характер и виждания. Няма как всички да се обичаме и всички да сме на едно мнение по всички неща и въпроси.(ние сме на едно мнение за Шкода)

 

И другото което е, Сами даде предложение, а не тема за караници. Ние донякъде сами си я направихме така, да им по- рязък тон. За мен поне, в тази тема не виждам да съм се скарал с някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, нормално е!!!

 

Събрали сме се хора (и то около 200) на едно място. Всеки си има различен характер и виждания. Няма как всички да се обичаме и всички да сме на едно мнение по всички неща и въпроси.(ние сме на едно мнение за Шкода)

 

И другото което е, Сами даде предложение, а не тема за караници. Ние донякъде сами си я направихме така, да имa по- рязък тон. За мен поне, в тази тема не виждам да съм се скарал с някой?

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, някои тук пишещи хвърлят празно за пълно :!:

 

Тези теми се дискутират далеч по-рано. Сега можем само да се изпокараме помежду си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да се караме на по бира като отидем на поляната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се включвам.

Тъпото е друго. Ясно е, че комисия няма да има, но след 5 страници спам и само 3 или 4 конструктивни мнения с конкретно предложение даже вече и субективния фактор се изражда. От всички, които четат темата ще има и такива, които ще си кажат "Глей ги ся тия кво се дърлят. Аре па да видим, че ни един от тях па няма да спечели ни едно първо място" и ще гласуват за автомобили дори кат мойта (с 4 различни сини цвята).

Колеги, определено споровете по темата са (т.е. бяха) излишни. Няма никакъв смисъл да се настройваме един срещу друг. Искрен е с най-бързата кола. ОК, а дали е така? Коко е с най добрия оптичен тунинг. ОК, а дали е така? Какви са критериите за оптичен тунинг примерно? Има много хора правещи колите си и за собствен кеф и за кефа на другите. Тези хора наистина заслужават признание. Нека го получат. Какво лошо има в това.

Аз лично участвах в едно състезание (предвид ника ми, а и предвид това, че в другите не мога да се меря с никого), ама станах 4-ти. Трябва ли сега да се сърдя на Митачето, че ми сипа и в трите чаши по една глътка повече бира и се забавих с изпиването и на трите чаши. Каквото и да е, явно не съм аз най-добрия пияч на бира. Имаше по-добри от мен и те заслужиха наградите си. Важното е, че това пък беше най-веселото състезание и ако нямаше участници в него, щеше да има една веселба по-малко. Тая година смятам да участвам в състезанието "Най-много различни цветове по колата".

Миро е прав, че тези въпроси се обсъждат много по-рано. Сега не му е вече времето, т.к. на Сами предложението е много добро, но леееко позакъсняло. Явно трябва да остане миналогодишната форма на гласуване. От друга страна защо да са само I, II, и III места. Що пък да няма 4-то и 5-то. Така ще има повече наградени и още повече усмивки.

За себе си лично не мога да кажа за кого ще гласувам. Искам да отида и да видя и ще гласувам до колкото разбирам и мога обективно.

Но според мен спорове на тази тема ще доведат до хептен необективно гласуване (вече на лична основа). Според мен всеки заслужава най-малкото похвала за това, което е направил с колата си. Похвала дори за това, че е вложил и парите си, и свободното си време в колата вместо да отиде да ги изпие с приятели или да ги изхарчи по ротативки.

Нека не се делим на мераклии за купи и немераклии. Ние сме си ние, уважаваме се, помагаме си и нека не влизаме в такива пререкания.

Споделям една идея - ето сега на този събор, на масата да се съберат хората с идеи на тази тема, да я обсъдят и да вземат някакви първоначални или примерни решения за комисия, ама за Соколски 2011. До тогава нещата ще бъдат изчистени и недоволните (без които не може) ще са максимално малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна защо да са само I, II, и III места. Що пък да няма 4-то и 5-то. Така ще има повече наградени и още повече усмивки

Сам се сети защо - няма спонсор, който да осигури толкова много награди, както примерно на класик рали Розова долина купите да са повече от участниците... но и там имаше парадокс - някой получават по 3-4, а ние когато участвахме с колегата Шкоги и рапида на Lorddigital за нас не остана дори 1 скромна грамота - всичко беше раздадено на политически по-влиятелни господа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се разправяте вече 5 страници аз имам конкретно предложение за оценяване на Топ Аудио което ми се струва най правилно и честно. Защото "отвори багажника и усили музиката докрай" ми се струва идиотско.

Предлагам си услугите като съдия, като оценя автомобилите, бързо, по 3 основни точки за които ще се дава оценка (примерно от 1 до 6) а именно - качество на звука, сила на свука и безопастност на инсталацията. Няма да се задълбочавам просто основните неща, изслушвам 2 песнички които предварително съм избрал и попълвам резултата. Мисля че мога да бъда обективен и първите 3 места да бъдат заслужени. Ако организаторите на събора преценят че е добра идеята ще се радвам :)

 

Естествено аз няма да участвам. Мене ще ме оценяват края на другия месец (стискайте палци :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, страхотна (ГРАДИВНА) идея.

Ако колегите нямат нищо против......

Все пак за никой не е тайна,че ти си един от най-компетентните хора по аудиото във форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тази награда ще е стойностна ,ако спеца във форума по хай-фи саунд оценява.Подкрепям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да потготвя някакви листи за участниците където ще им попълним данните и съответно да се попълват точките по оценяването. Да изглежда всичко добре. Ако другите нямат нищо против ще се заема. За мен ще е удоволствие. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.