Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До къде се стига с гол ентусиазъм


Odin

Recommended Posts

Провери си първо изправността на стартера - втулки, четки, включвател, бендикс. Зъби на венеца.

Или пробвай, както казва Rapid с друг стартер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартера е 3 - 4 коня бре , няма как да не върти тоз мотор ... Жоре , провери както ти каза Ванко дали няма разминаване между фланеца на скоростите и на маховика .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9.5 трябва да е компресията на тоз мотор.

Ще трябва да се премерят зъбите на стартера до колко зацепват в маховика.

Пепи твоя стартер щом го даваш за проба съм навит да тестваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9.5 трябва да е компресията на тоз мотор...

Не е ли това степен на сгъстяване? :-k

А компресията ще я видиш колко е, като се измери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На теория, добрата компресия на един двигател е в границите на резултата (1,2-1,3) x степента на сгъстяване. Естествено това е при заводско състояние на главата, когато степента на сгъстяване е известна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Утре мисля да ходя да видя какво е останало от колата след зимния сезон.

Ще и сложа акумолатора, да долея каквото е изтекло и евентуално пак да повъртя малко.

Ако някой е свободен и има желание да помогне да заповяда. В момента всякаква помощ е добре дошла.

Колата е в света троица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери ми ключ за дълги свещи и ще дойда. От 16 до 18часа днес съм на пазара димитър петков, ако някой е там близо и има ключ, мога да мина да го взема и аз. Вече нямам стартер, ако някой има свален, нека го вземе за всеки случай, аз ще взема пилената 17 ка лула. Кабели за ток, също ще са много полезни, тъй като според мен тоя акумулатор... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие ?

Аз не бях в София тогава. Имам стартер в мазето, кажи ако то трябва. Гледам го дават хубаво време тая седмица. Примерно утре може да направим опит да я съживим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами през седмицата няма как...през уикенда.

Стартера май ще влезе в работа.

Ще пиша ако съм на линия за уикенда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че се мъчите някъде около нас - може да мина да ви видя, ако работите събота/неделя, пък и ключ за свещи мога да ви дам...Ако трябва дърпане имам въже хубаво и 2 литра двигател, дето тегли добре... :smt004 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.