Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Черни PVC прагове за О2-Поправено !!!


димон

Recommended Posts

Днес си слагах PVC прагове на вратите KDA 600 001. Стана прилично , с едно НО !!! :) Шофьорската врата се отваря доста трудно . Когато е затворена остава под голямо напрежение и последващото отваряне е трудно и шумно. Проблема е че праговете се опират до долните гумени уплътнения на вратите .

Ако някой си е слагал ме интересува дали гумите на уплътненията ще се сплескат след няколко дни ..., или ще трябва да преработвам праговете ....Интересно , че на пасажерската врата няма този проблем ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е провиснала малко вратата, затова може да опира .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих прага ( голям зор) и намалих с 1mm по цялата дължина от вътрешната страна . Нови лепенки , обработване с разтворител на вътрешния ръб , малко черен маркер за цвят и обратно залепване . Сега е перфектно :D . Аз-доволен !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих прага ( голям зор) и намалих с 1mm по цялата дължина от вътрешната страна . Нови лепенки , обработване с разтворител на вътрешния ръб , малко черен маркер за цвят и обратно залепване . Сега е перфектно :D . Аз-доволен !!! smile159

 

 

:smt017 ти сега ще ме караш утре и аз да направя таз процедура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих прага ( голям зор) и намалих с 1mm по цялата дължина от вътрешната страна . Нови лепенки , обработване с разтворител на вътрешния ръб , малко черен маркер за цвят и обратно залепване . Сега е перфектно :D . Аз-доволен !!! smile159

 

 

:smt017 ти сега ще ме караш утре и аз да направя таз процедура

натопли го с пистолет за горещ въздух/нежно от далеко под наклон/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моите си играх много дълго на сухо преди да ги залепя.

В крайна сметка се получи добре от първия път, няма разлика в затварянето и отварянето на вратите.

Направи ми впечатление, че няма никакъв толеранс в местоположението на праговете, и по дължина и по ширина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го имаше този проблем на шофьорската врата,но с времето се понапасна,при другите всичко е ОК!

Просто, трябва много точно да се залепят,щото с реглаж на вратата не става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.