Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Едно лесно въпросче

PSYHO

Recommended Posts

Интересува ме лайсните на вратите трудно ли се свалят? Как и с какво? Остават ли следи отдолу по боята? И най-накрая, после как се слагат?

Намислил съм доста неща, скоро мойто скромно (засега) Оки ще влиза в отдел проекти :D То вече е започнато, но искам да го завърша и тогаз снимки :D Пък и не само снимки като стане достатъчно красива (така както аз я искам) ще лъсне и на НИМ пак. Между другото Мишо, ще ми трябват по-натам някои от твоите снимки smile027

Благодаря ви предварително за помоща. Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсните на вратите са залепени,но незнам като е свалят дали остават следи.

И на мен ми е интересно как се слагат после или по точно с какво се залепват ?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Да де то там е магията дето и на мен ми убягва. И аз знам че са заелепени, но ми е интересно как точно се свалят и как се лепят :D Бяха ми казвали, че се лепят с двойнозалепваща лента ама.... не ми се вижда здраво :D

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Да де то там е магията дето и на мен ми убягва. И аз знам че са заелепени, но ми е интересно как точно се свалят и как се лепят :D Бяха ми казвали, че се лепят с двойнозалепваща лента ама.... не ми се вижда здраво :D

Поздрави

залепени са с двойнозалепващо и се свалят с дърпане,като се започне внимателно от единия краи и се внимава да нв се пречупва много самата лайсна.по вратата остава само част от лепенката,която се изчиства и после се лепят отново.по-лесния вариант за чистене на вратите е с една специална гумичка която се слага на бормашинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.