Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възможно ли е чипосване на дизел софтуерно ??


Recommended Posts

Здравейте колеги .Искам да питам дали някои е чувал за вдигане на конете на един двигател без чип само чрез промяна на софтуера ? Защото ми каза един че е възможно да се качиат с 30 конете на една дизелова шкода.???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз си сложих това:

http://www.digitaltuning.bg/tuning/skoda/octavia/1.9-tdi-105-cv

 

И съм доволен, колата стана малко по пъргава, не пуши, за разхода - хората казват, че трябва да падне, но аз още не съм усетил да е паднал, но не се е и качил де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих това:

http://www.digitaltuning.bg/tuning/skoda/octavia/1.9-tdi-105-cv

 

И съм доволен, колата стана малко по пъргава, не пуши, за разхода - хората казват, че трябва да падне, но аз още не съм усетил да е паднал, но не се е и качил де.

 

и аз съм с такова, като я настъпиш попушва, което е много дразнещо :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да не се занимавате с подобни глупости,а ако държите на колата си най добре е да посетите :ТST тунинг във Варна :!: При Тони ще получите най доброто и безопасно увеличение на мощноста и професионално отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих това:

http://www.digitaltuning.bg/tuning/skoda/octavia/1.9-tdi-105-cv

 

И съм доволен, колата стана малко по пъргава, не пуши, за разхода - хората казват, че трябва да падне, но аз още не съм усетил да е паднал, но не се е и качил де.

 

и аз съм с такова, като я настъпиш попушва, което е много дразнещо :-k

 

Не съм забелязал да пуши, моята е само на 50000км, ако има някакво значение, като 30к-35к от тях са по магистралите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да не се занимавате с подобни глупости,а ако държите на колата си най добре е да посетите :ТST тунинг във Варна :!: При Тони ще получите най доброто и безопасно увеличение на мощноста и професионално отношение.

 

Няколко пъти идвам до Варна и а да се обадя и все не остава време. Следващия път ще си пусна 1 ден повече към командировката, че да има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да не се занимавате с подобни глупости,а ако държите на колата си най добре е да посетите :ТST тунинг във Варна :!: При Тони ще получите най доброто и безопасно увеличение на мощноста и професионално отношение.

 

To всичко много хубаво но след като се направи тази промяна във софтуера, колата ще започне ли да изкарва много черна пушилка като се даде повече газ! Щото не е приятно да става така а имено така се получи на един приятел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Виж в на BlackPearl темата и ще ти станат ясни разликите м/у това, за което иде реч и това, което са направили на твоя приятел ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да не се занимавате с подобни глупости,а ако държите на колата си най добре е да посетите :ТST тунинг във Варна :!: При Тони ще получите най доброто и безопасно увеличение на мощноста и професионално отношение.

 

To всичко много хубаво но след като се направи тази промяна във софтуера, колата ще започне ли да изкарва много черна пушилка като се даде повече газ! Щото не е приятно да става така а имено така се получи на един приятел!

Пуши???

Я виж това:

Едната от двете е ДИЗЕЛ.Можеш ли да познаеш коя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To всичко много хубаво но след като се направи тази промяна във софтуера, колата ще започне ли да изкарва много черна пушилка като се даде повече газ! Щото не е приятно да става така а имено така се получи на един приятел!

Пуши???

Я виж това:

Едната от двете е ДИЗЕЛ.Можеш ли да познаеш коя :lol:

 

Еми, зелената Шкода е дизелова и не пуши! Но факта е че при теб е малко по различно положението.... четох ти проекта! ;) само така! smile126 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.