Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със запалването


caspar

Recommended Posts

Здравеите, имам един проблем които се появи днес.

Сутринта като тръгвах за работа и колата ми отказа за запали. Проблема е следния, като дадох на контакт и реших да я запаля и изобщо не завъртя стартера. При повторен опит забелязах, че лампата на акумулатора изобщо несветеше за разлика от първия път и също така не завъртя стартера. Съответно проверих окото на акумулатора и си светеше зелено. Много странно, защото колата си се закюучва и отключва без проблем, светлините по тъблото си работят дори при опит да я запаля(не премигват или да гаснат), ел. стъклата също работят. Когато е на контакт се чува как бензиновата помпа си "цъка" но решиш ли да я запалиш и нищо, незавърта и за миг. В първия момент си помислих, че е от акумулатора но после като се замислих че всичко по колата което е на ток работи се озадъчих.

За пръв път го прави това. Колата е нова "Skoda Fabia 1.2 HTP" на година и половина е, лизингова е и е в гаранция.

Можели някои да ми даде съвет какво да правя. И дали проблема ще се поеме от гаранцията или не. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.