Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Организация на пътуващите от София


Recommended Posts

Само не разбрах какъв беше замисъла на софийската група да се влачим с 90 по магистралата и със средна скорост 130 на обикновените пътища smile049.

 

Гога, не се чуди. И миналата година беше същото smile004

 

Да де, Ники, ама е тъпо, брат. Да не говорим, че мен лично ме достраша по едно време като гледах какви (малоумни)изпреварвания се правят на моменти. И 2008 беше същото - Юли го е написал, в един момент се оказа, че пътуваме двамата с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ID A

    11

  • gogata

    7

  • lubomirov1985

    6

  • BlackSpot

    5

Най-много писали в темата

...На връщане в неделя - колона от две коли - нашата и на Ивчо ID A- 130 на магистралата, спазване на ограниченията навсякъде другаде...
Дори по-бавно сте карали. На Ромпетрола на Сопот сте минали 5 мин. след като бях спрял. Може би сте спирали някъде. Що не звънна че сте спрели бре smile004
Аз не можах да разбера защо се напъвахте, като се знае че 1.3 ви следва, с хора вътре който не знаят пътя. Става дума най - вече за пътя към Междене ?!

 

После на връщане към София гледам някакви .... Шкоди изпреварват на непресечена линия ... Истина е че на отиване и аз покарах по магистралата с 150 но линийте са си линий и не бива да се нарушават!

Сашо??? :o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...На връщане в неделя - колона от две коли - нашата и на Ивчо ID A- 130 на магистралата, спазване на ограниченията навсякъде другаде...
Дори по-бавно сте карали. На Ромпетрола на Сопот сте минали 5 мин. след като бях спрял. Може би сте спирали някъде. Що не звънна че сте спрели бре smile004

 

Забравих, честно, извинявам се. Спирахме два пъти - веднъж за газиранко, кафенце и тоалетна и веднъж, след Български извор, ни спряха куките, да се заяждат. Иначе не сме се спирали - само газ, газ, газ и на моменти - газ до ламарината. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...след Български извор, ни спряха куките, да се заяждат...
Нормално. Предвид оня с джипа дето се беше опитал да подмести тира и беше пълно с полиция ](*,)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какъв беше замисъла на софийската група да се влачим с 90 по магистралата и със средна скорост 130 на обикновените пътища smile049.

Гога,не си съвсем прав!По магистралата,докато аз водех групата,карах с 120-130 км/ч.Не се силих много,щото Борето с велосипедите отгоре,не можеше да кара с по-голяма скорост.А за извън магистралата си прав,много се гонеше,но аз рисковани изпреварвания не съм правил.Един път изпреварих колоната ,щото имах физиологична нужда,но пък след това никой не ме изчака!Въобще,така в колона не се пътува,както каза Юли,за да не става така и следващата година! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е извода? Организацията трябва да се прави, според мен, по телефона между хора със сходни коли и маниери на шофиране. Тук е момента да изкажа благодарности на всички помогнали ми да се добера до София на връщане...Те си знаят кои са smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е извода? Организацията трябва да се прави, според мен, по телефона между хора със сходни коли и маниери на шофиране. Тук е момента да изкажа благодарности на всички помогнали ми да се добера до София на връщане...Те си знаят кои са smile126

Хахаха. Напълно съм съгласен с Ники, Гогата и Юли. Не е редно така. Аз се излетях 1 път на магистралата, за да избързаме с моя приятел със Зафирата, за да може да се премести един пасажер от неговата кола при мен. След Севлиево избързах, обадих се на Боби и му казах да задържи малко колоната, за да мога да направя едно клипче как минават всички, но не се получи. Бобката беше задържал няколко коли, а другите ги чаках поне 5 мин и се отказах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...На връщане в неделя - колона от две коли - нашата и на Ивчо ID A- 130 на магистралата, спазване на ограниченията навсякъде другаде...
Дори по-бавно сте карали. На Ромпетрола на Сопот сте минали 5 мин. след като бях спрял. Може би сте спирали някъде. Що не звънна че сте спрели бре smile004

 

Забравих, честно, извинявам се. Спирахме два пъти - веднъж за газиранко, кафенце и тоалетна и веднъж, след Български извор, ни спряха куките, да се заяждат. Иначе не сме се спирали - само газ, газ, газ и на моменти - газ до ламарината. :mrgreen:

На магистралата доста често поддържах 150. Иначе през останалото време 120. И среден разход 6,5 до нас през града. IRA голяма спортиска, за първи път сменям толкова много предавки нагоре надолу, обикновено все на 5-та си карам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е извода? Организацията трябва да се прави, според мен, по телефона между хора със сходни коли и маниери на шофиране. Тук е момента да изкажа благодарности на всички помогнали ми да се добера до София на връщане...Те си знаят кои са smile126

 

Изводът е догодина пак така :mrgreen: Какво си направил на връщане ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...На връщане в неделя - колона от две коли - нашата и на Ивчо ID A- 130 на магистралата, спазване на ограниченията навсякъде другаде. Ивчо ако има оплакване от шофьорлъка на Ирина :mrgreen: - да сподели... Спирахме два пъти - веднъж за газиранко, кафенце и тоалетна и веднъж, след Български извор, ни спряха куките, да се заяждат. Иначе не сме се спирали - само газ, газ, газ и на моменти - газ до ламарината. :mrgreen:

 

На магистралата доста често поддържах 150. Иначе през останалото време 120. И среден разход 6,5 до нас през града. IRA голяма спортиска, за първи път сменям толкова много предавки нагоре надолу, обикновено все на 5-та си карам.

 

Ивчооо, ний са праим на кротки, пишем 130 км/ч макс скорост, ти ни изкара диваци - жината каза, че кара или с 20-си, или със 70-се, :mrgreen: ти написа 150. smile048 Ся ше и излезе име на рейсър и догодина ще искат колегите да се пробва срещу тях на Междене. Иначе е динамичен шофьор, няма две мнения. Куките като я спряха, нямаше за какво да се хванат и се заядоха що си била махнала колана, без да са я поканили да слезе от колата - простаци. Как да си вземе чантата от задната седалка и да извади документите, без да си махне колана.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа право, аз бих се замислил да се пусна с нея на Междене smile049

Иначе разхода ми е супер, от Сокола, до Дряновския манастир и след това до София и 6.5 екстра е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих, честно, извинявам се. Спирахме два пъти - веднъж за газиранко, кафенце и тоалетна и веднъж, след Български извор, ни спряха куките, да се заяждат. Иначе не сме се спирали - само газ, газ, газ и на моменти - газ до ламарината. :mrgreen:

На магистралата доста често поддържах 150. Иначе през останалото време 120. И среден разход 6,5 до нас през града. IRA голяма спортиска, за първи път сменям толкова много предавки нагоре надолу, обикновено все на 5-та си карам.

 

По моя километраж караше с 120, а по завоите 70-80. Ама си беше екстра, на моменти малко изпреварваше гадно, ама пак заведе ни до там с Blackspot ... екстра си беше. smile027 Догодина пак ти ще водиш, дано да съм със 120ката тогава smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо на отиване карах на темпомат с 120 на магистралата. Е в началото с 110, защото нещо много ми се смалихте в огледалата. Говорим си с pow за връщането. А относно изпреварването, всеки изпреварва на собствена отговорност, ако имам видимост ще се задържа с двете леви гуми в насрещното и ще ти оставя левия мигач пуснат. Щом не съм го правил, не знам откъде ти е хрумнало да правиш изпреварвания без видимост след мене. А това за завойте ме разби, защото и извън магистралата бях на темпомат, но ако е имало ограничение, гледам да съм макс с + 20 км отгоре, което при ограничение 60, значи да поддържам 70-80. Затова и отвреме на време лекичко ми мигваха стоповете, когато исках да изключа темпоматата.

А за догодина нямаш грижи, pow го изведох до Междене, барабар с още двама колеги, които ни намериха на Билата и той имаше само две забележки. Абе ако се спазват правилата, карането в колана си е голямо забавление. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.