Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Организация на пътуващите от София


Recommended Posts

...

Мда критиката е правилна. Става въпрос за ОМВ на Ботевградско на 7-ми, тръгваме в 10.00 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ID A

    11

  • gogata

    7

  • lubomirov1985

    6

  • BlackSpot

    5

Най-много писали в темата

Предлагам като миналата година, тръгване 10.00 ч, който дошъл, дошъл.

 

votolom, Междене май ще е на 8-ми, така че ако си за един ден по-добре тогава, лично мнение.

 

 

На 8-ми за съжаление няма да мога, пък и като гледам какви коли се точат, по-добре да си тръгна преди да са ме засрамили :oops: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, Ники(coverdale), Жоро(odin), naskopc и Multiscan смятаме да пътуваме по-рано от основната софийска група на 7 май. Срещата е в 8ч. на Шела на Ботевградско шосе. Ако има други желаещи - да заповядат. Това ми е телефона, ако се разминем нещо - 0898 930 885. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека да обобщим малко двете групите за пъуване на 7-ми:

Среща (тръгване) в 8ч. на Шела на Ботевградско шосе:

coverdale

Odin

Gogata

naskopc

Mulltiscan

 

Тръгване в 10ч. от OMV на Ботевградско шосе:

ID A

BlackSpot

 

Ще ви помоля, който е решил да допълни списъка на съответната група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

делим се защото ние няма да нощуваме на събора. Ако пътуваме с грушата от 10 часа това значи тръгване в 11 много почивки и спирания и пристигане към 14-15.00..т.е. след 2 часа да тръгваме наобратно.

Ще се съберем направо там.

 

Цецо от Монтана (skodimrak) щше пътува с нас в 8.00 на Шел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще се постарая да съм в първата група, и ако ви бавя по пътя продължавайте без мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще се постарая да съм в първата група, и ако ви бавя по пътя продължавайте без мен

 

Че аз съм останал с впечатлението, че съвсем не си бавно каращ, не виждам защо да ни бавиш. smile048 Пък и ние не гоним разписание в крайна сметка, тъй че споко smile027.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще имам два велосипеда на тавана smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека да обобщим малко двете групите за пъуване на 7-ми:

Среща (тръгване) в 8ч. на Шела на Ботевградско шосе:

coverdale

Odin

Gogata

naskopc

Mulltiscan

+chant

 

Тръгване в 10ч. от OMV на Ботевградско шосе:

ID A

BlackSpot

 

Ще ви помоля, който е решил да допълни списъка на съответната група.

С най-голямо удоволствие се присъединявам към групата от 8ч,

че и аз ще съм само за 7-ми (през деня).

 

Пп. Надявам се да не ми се разместят нещо плановете, че като гледам колко динамично се променят smile117

Ако има някой на който му се ходи, пък няма с какво (за 7-ми) ---> да драсне едно лично ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ще пробвам да се класирам във втората група... всъщност не знам защо са ни тия списъци, просто часовете като са фиксирани и който когато може се включва, а който закъснее догонва или пътува самосиндикално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото Мите, ако обърнеш внимание според списъка в 10ч. тръгваме уж двама, а всъщност снощи се чух, писах с някои хора и сме повече. Ако сме само двамата, ще се разберем за час на среща и директно тръгваме. Та това е идеята на списъка. Да не стоиме и чакаме напразно, то на ОМВ-то кафето хубаво, ама само за него не си струва спирането. А и Бг Извор нас чака :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в петък аз няма да мога да дойда(налага ми се да пътувам утре).

Ще на правя всичко възможно да дойда на Сокола. :)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да успея с първата група да се включа.

 

 

М`чи айде де! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да успея с първата група да се включа.

М`чи айде де! :smt004

 

Айде... ама вече трябваше да е тръгнал с таз бавна кола smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да успея с първата група да се включа.

Аз бях останал с впечатление, че ще пътуваш в 10.00ч. Айде леко и безавариино пътуване на всички ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какъв беше замисъла на софийската група да се влачим с 90 по магистралата и със средна скорост 130 на обикновените пътища smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не можах да разбера защо се напъвахте, като се знае че 1.3 ви следва, с хора вътре който не знаят пътя. Става дума най - вече за пътя към Междене ?!

 

После на връщане към София гледам някакви .... Шкоди изпреварват на непресечена линия ... Истина е че на отиване и аз покарах по магистралата с 150 но линийте са си линий и не бива да се нарушават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какъв беше замисъла на софийската група да се влачим с 90 по магистралата и със средна скорост 130 на обикновените пътища smile049.

 

Гога, не се чуди. И миналата година беше същото smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година се наложи да пътувам сам на отиване. И ми беше добре. Защото миналата година след цялото събиране и чакане на бензиностация на изхода на София, тръгва цялата група и после ... всеки гони на някъде. Единствения, който наистина се съобразяваше с това, че не пътува сам беше Гогата, с който в един момент се оказа, че си пътуваме само ние двамата. Гената беше отпрашил напред, монтанската "120-ка" - газ в лявата лената... Всяка година пътувам с приятели зад граница. Събираме се доста коли. И за 5000 км пробег, включващ непознати пътища и градове разкъсване на колоната няма. А ние тук за някакви мижави 200 км и по достатъчно добре познат път се губим един друг. За да се пътува в колона се изисква поддържане на постоянна скорост, най-вече от първите коли. Защото всички зад тях и най-вече последните, дори при леко разкъсване на колоната, им се налага да карат с доста по-висока скорост от първите. А пък не всички могат да набират еднакво. Друго негативно отношение от миналата година - на шосето почти никой не оставяше 2-3 дължини между него и предния. Което затрудняваше останалите шофьори, когато ни изпреварваха и създаде не една или две предпоставки за ПТП. Освен това когато между нас се намести някой изпреварващ, поради малката дистанция, която се спазваше от колоната, следваха едни постоянни спирачки - на места по-чести от колкото ако се движехме по Цариградско в натоварен трафик...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На отиване на 06.05 - самички, че тръгнахме в 4:00 следобяд. На връщане в неделя - колона от две коли - нашата и на Ивчо ID A- 130 на магистралата, спазване на ограниченията навсякъде другаде. Заедно тръгнахме, заедно си дойдохме, среден разход - 4,6. Ивчо ако има оплакване от шофьорлъка на Ирина :mrgreen: - да сподели.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.