Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Организация на пътуващите от София


Recommended Posts

Колеги пускам темата от рано, та да се знаем кои и как сме. Понеже и 6-ти Май е почивен ден, аз лично смятам да пътувам на 6-ти сутринта. Нека се организираме, а аз ще ъпдейтвам поста за да се сформират и да са ясни групите.

 

Ъпдейт до днес 27.04.2010:

 

6-ти Май:

С2Н5ОН

pow

JORO 4x4

 

7-ми Май:

gogata

Ники - lubomirov1985

Иво - ID A

Борето - Thunderbolt

Митко - Krankenstein

Ники - coverdale

Боби Доктора

Васко - burziqvlak

BlackSpot

Multiscan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ID A

    11

  • gogata

    7

  • lubomirov1985

    6

  • BlackSpot

    5

Най-много писали в темата

Аз, засега, смятам на 7 да пътувам. Но още не знам дали с "конвоя" или самосиндикално smile049.

 

П.П. Две седмици преди събора влизам в изолатора, че да не лепна пак някоя неизкарана детска болест като миналата година smile091.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да пътувам на 7-ми. Няма как да пропусна агънцето изпечено в пеща (някои знаят за коя пещ говоря) със картофки, зелена салатка и неограничено количество БИРА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7-ми съм и аз, ако се разберете за не много ранен час може да се присъединя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7-ми съм и аз. Давайте да се съберем повечко народ и да се организираме на Шел-а като миналата година. От сега започвам да зареждам станцийките :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тръгвам на 7-ми.Но нека да се съберем по-рано за тръгването от София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но нека да се съберем по-рано за тръгването от София!

 

Подкрепям. Ако се съберем(и съответно тръгнем) по-раничко ще пътувам с групата. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние вероятно ще вземем и лапето, че сме му обещали, стига да не направи голяма беля дотогава и да остане наказан... та по-скоро ще се съобразяваме с неговия график, а не с този на групата, щото иначе ще ни надуе главите smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за 7-ми... Моля да не е супер ранно тръгването smile009

 

Какво ще кажете за 8.00ч. :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам за последното, въпреки че не съм сигурен дали и за тоя час ще се класираме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и нашият екип е с вас на 7-ми smile035 а за час съм съгласен да е като миналогодишния

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile175 Много късно. По-добре в 6.00 :smt032

 

Аз си мислех, като миналата година 10-10.30

 

Да, но в толкова да се тръгне, а не както миналата година да се точиме 1ч+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, миналата година закъснях. На ОМВ бях 10.30, настигнах ви чак на Български извор. Имаше задръстване при Долни Богоров и валеж по цялата магистрала. Аз лично се видях в чудо в дъжда и при тежкия трафик да настъпвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, миналата година закъснях. На ОМВ бях 10.30, настигнах ви чак на Български извор. Имаше задръстване при Долни Богоров и валеж по цялата магистрала. Аз лично се видях в чудо в дъжда и при тежкия трафик да настъпвам.

 

Иво, нямах в предвид теб, а като цяло. Наистина на Богров беше ад и някои колеги може би си спомнят как рулирахме покрай Шел-а за да дръпнем малко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на 7-ми каква е програмата :roll: , че нещо не можах да намеря...аз ще мога да дойда за един ден и то или 6-ти или 7-ми, но като един "виден" Гошо, май ще е на 7-ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам като миналата година, тръгване 10.00 ч, който дошъл, дошъл.

 

votolom, Междене май ще е на 8-ми, така че ако си за един ден по-добре тогава, лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така много обичам "на 7ми в 10"! ама къде в 10:00 бре хора ? в люлин? на ботевградско? в габрово? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.