Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Организация за тръгване на групи към Сокола от Варна


bega4kata

Recommended Posts

Едната група ,ще тръгне на 6 май-четвъртък,другата вероятно на 7.

Да се уговорим в колко ,кой и кога.

За сега аз,Искрен,Митака-есто и Мишо-Стоянов тръгваме на 6-ти.Който иска да се присъединява да пътуваме заедно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще пътувам на 6-ти. Но съм с един много специален "багаж", който е на собствено мнение и кога точно ще потегля не знам. Колкото по рано толкова по добре. Съмнявам се да е преди 10 сутринта. И другия проблем е че заради този мой "багаж" може да спирам непредвидено. НО ще се радвам да се движим заедно стига да се улучим и да мога да поддържам темпото ви!

 

"багаж" - Дани - 19 месеца smile091

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще пътувам на 6-ти. Но съм с един много специален "багаж", който е на собствено мнение и кога точно ще потегля не знам. Колкото по рано толкова по добре. Съмнявам се да е преди 10 сутринта. И другия проблем е че заради този мой "багаж" може да спирам непредвидено. НО ще се радвам да се движим заедно стига да се улучим и да мога да поддържам темпото ви!

 

"багаж" - Дани - 19 месеца smile091

 

Поздрави!

няма проблеми,ние бърза работа нямаме и ще спираме когато трябва за почивки

нали сме тръгнали на разходка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бусовете с наште хора, те кога ще тръгнат.

Че белким вземем се наредим и ние в призовата тази година! smile168 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм наел един Чавдар с фенове,които за кебапчета и екскурзийка до Соколски манастир,ще гласуват 81 човека за мене.

Но то купите са вече разпределени,така че....не знам дали ще си струва инвестицията smile091

Иначе рейса тръгва в 6:00часа на 9-ти май от Катедралата./всички места са заети/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не рзбрах дали ще има състезания за най мръсен автомобоил.Ама то и да има аз вече няма да се класирам.Миналия месец я мих ама ще се помъча да оправя положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм наел един Чавдар с фенове,които за кебапчета и екскурзийка до Соколски манастир,ще гласуват 81 човека за мене.

Но то купите са вече разпределени,така че....не знам дали ще си струва инвестицията smile091

Иначе рейса тръгва в 6:00часа на 9-ти май от Катедралата./всички места са заети/

 

може да поделим разходите,ако си съгласен да закачим за чавдара ремарке с пейки за 97 човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм наел един Чавдар с фенове,които за кебапчета и екскурзийка до Соколски манастир,ще гласуват 81 човека за мене.

Но то купите са вече разпределени,така че....не знам дали ще си струва инвестицията smile091

Иначе рейса тръгва в 6:00часа на 9-ти май от Катедралата./всички места са заети/

 

може да поделим разходите,ако си съгласен да закачим за чавдара ремарке с пейки за 97 човека.

живо пиле съм smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво стана сяега никой ли няма да допълни бройката за събора

айде бе хораще има smile159 и smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около обяд да тръгнем ще е супер :)

 

:smt017

 

остава и да решим къде ще се съберем.аз предлагам на лукоил на излизане от варна в 12:00:00

 

и последно това ли остава или има промени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да тръгва по-рано и да кара по-бавно, 09:30 на Лукойл "Хемус" посока София.

 

Изстудихте ли пиячката? :lol::lol::lol: да я мятаме, докато не се е почнало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.