Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тъпа държава!


The Best Forman

Recommended Posts

Колкото и да ми е неприятно ще трябва да ви го съобщя ... ако мислите , че на събора ще видите това с работещ комп и други глезотий ... няма да стане т.к. апашите нощес са се погрижили да върнат Франко в 19 век и като резултат сега трябва да оправям табло , врата и да чистя една камара стъкла от колата и т.н.

Като цяло вече се убедих , че и покритото мляко котките могат да го излочат :evil:

Добре , че съм плюшкин и събирам всичко колкото и ненужно да ми изглежда , та утехата е , че бързо и без финансови последствия ще мога да възстановя щетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена,колкото и добре да те разбирам и колкото и да ме е яд,ще ти кажа -да си жив и здрав ,ще сложиш друго.

Само това да беше ,а и да е нещо ново...,не се ядосвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе , втори път в таз държава такова нещо нема да направя ... най - малкото щот ми свършиха резервните стъкла , а инак да си призная и аз се учудих на собственото си спокойствие като видях зейналата дупка и не се ядосвах зарад това , че няма да карам и да гледам телевизора , а щот цяла седмица ще трябва да оправям , вместо да измисля някоя друга глезотия smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена,

 

100% информацията е изтекла от познат и не случайно е разбита колата! Знаели са какво има. И колкото и да го криеш, като са го набелязали ...

 

И много кофти случка. Но това е. Плюй и продължавай напред smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена,не си сам,през ноща ми откраднаха два акумулатора ,нови за 400лв. от един от обектите дето работя,въпреки че имам пазач!И аз псувах държавата и всичко, сутринта,виках полиция ...и нищо.....! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, какво да плюе егаси, то е така вярно, ама докога - все от нас да мине.. Човек се труди, опитва се да направи нещо за радост на себе си и на другите - и какво в резултат получава само храчки и подигравки, че "будала"..(защото какво ще направят тия освен да вземат да се напият като продадат "плячката") Затова сме станали цялата държава такава - нахрачена.

 

Добре, че имам работа така и така тая вечер.. иначе нямаше да мога да спя сигурно - ядосах се. Гена, съболезнования, утре като ти мине казвай ако мога да помогна с материали, кабеляк, Фаворитови глупости. Кое стъкло е счупено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такава гадост. Най-ме е яд на това, че с такъв мерак го прави и го беше изпипал по-добре от оригинално. Изродска работа ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна работа.....ебаси говедата, дано пукнат!!!!

 

Съжалявам за случката, Гена, гадно ми е, като знам колко труд и усилия хвърляш за всичко, а накрая да дойдат лайненцата и да съсипят сичко....деееба копелетата пъпчиви!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бой с каманак заслужават тез' говеда. Ама с такъв, средно голям, че да може силно да се хвърля. Жалко за един мерак, който толкова рано си отиде. Лично съм свидетел на Гената какъв кеф му беше. Аман от апашки простотии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След почти едночасовото висене пред райнното се наслушах на всевъзможни модели и стигнах до извода , че решението е да се пресече мрежата за изкупуване както за такива дребни боклуци така и за метали , кабели и пр. ама кой ще се навие да го направи ?

Явно привилегия за подобен род подобрения имат само онез по - белите държави smile049

 

П.П. Учуден останах на бързата , професионална , но за съжаление безрезултатна работа на тукашните криминалисти ( безрезултатна щот не намерихме нищо , за което да се хванат оставили са само отпечатъци от отверка )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо...

Както ти казах вчера - ще взема едно новичко, пък ти си го слагай ако щеш. Малко с доставката ще се забавя, но...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, много кофти :( но не се ядосвай - нищо няма да промениш. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯЗЪК!!! Чумата да ги тръшне. Представям си какво ти е, Гена... С толкова желание го прави. Нищо. Гледай напред и дано не са ти убили съвсем хъса. Ще направиш и по-хубаво. Занапред обаче - покривай по-добре млякото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Явно привилегия за подобен род подобрения имат само онез по - белите държави smile049...

:smt017 В тази фраза има голяма доза истина.

 

-Едно време един шеф на РПУ в отговор на въпрос се беше изразил: в колата трябва да има седалки, волан, 3 педала , ръчка за скорости и нищо, което може да бъде обект на кражба. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Явно привилегия за подобен род подобрения имат само онез по - белите държави smile049...

:smt017 В тази фраза има голяма доза истина.

 

-Едно време един шеф на РПУ в отговор на въпрос се беше изразил: в колата трябва да има седалки, волан, 3 педала , ръчка за скорости и нищо, което може да бъде обект на кражба. ](*,)

 

Е то има ли нещо което да не е обект на кражба. Тия дни чух за откраднати капачки за бронята заместващи халогени smile048 smile048

Преди време един даскал от МЕИ-то на реплика:

"Оптичния кабел не е интересен за крадците, защото не е метален"

отговори

"Абе те първо крадат, после гледат какво са откраднали"

Проклето племе е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам темата - тя е универсална! Съжалявам за случката с Гената.

Вчера пред оградата засадих няколко зелени храстчета/ей така да е зелено и красиво/ и днес сутринта кво да видя - храстите ги няма! Някой ги изкоренил и си ги е посадил сигурно в задния двор! :smt0344

Долна нация сме и това е! Няма оправия! И приказката, че "Всеки народ си заслужава съдбата" е абсолютно вярна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "The Best Forman" - Бял ден да не видят тези, които пипат. Лошото е, че и ние покрай тях няма да видим скоро :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна постъпка е ... без съмнение, жалко,че има такива човечета...Тъпо е...защо трябва да "крием млякото" , няма ли да дойде ден в който всички да сме над тези неща...нещастници... :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко ама са много. Ако си оставиш и х** ще ти вземат. Може би ще го продадат на некоя закъсала или не знам, за всеки случай да си го имат smile021

Тва е крадливо балканско племе, каквото и да си говорим- това е истината. Днес е публикувана и статия с израз на ББ - "Изненадан съм, че толкова много хора са свързани в различни схеми за крадене и точене на пари" /в прен. см./ Това е положението, приятели, колкото и грозно да звучи. Няма оправяне.Откакто се помня е така, така и ще бъде освен ако не вкарат Крумови закони. Пазете се. Опичайте си ума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Откакто се помня е така, така и ще бъде освен ако не вкарат Крумови закони. Пазете се. Опичайте си ума.

Прав си Оги! Терасите и прозорците на жилищата са с решетки поне до 3тия етаж!

Това го има само в BG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само преди седмица разбиха и рапида на Жоро поморийския - счупиха триъгълното стъкло на дясната врата. Странно защо точно него са избрали при положение че е паркиран редом с моите рапид, фаворит и Сеат. Рапида му беше между сеата и фаворита. Невероятно ми се стори как едно малко стъло може да направи толкова парчетии из цялата кола. В крайна сметка не са взели нищо, отворили жабката, видели са че панелът на CD-то го няма и са офейкали. Естествено не намерихме такова стъкло за рапид и се наложи да преправим едно 120-ково за да го паснем.

Радвам се че не съм заловил такъв защото ще трябва да го лежа после!

Гена, съжалявам братле и искрено ти съчувствам, защото неведнъж съм изживявал ужаса да си видя колата разбита и знам какво е чувството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.